امام جمعه موقت کرمان

مبارزه با استکبار، جزء لاینفک اصول انقلاب اسلامی و مبنای ظلم‌ستیزی است

مبارزه با استکبار، جزء لاینفک اصول انقلاب اسلامی و مبنای ظلم‌ستیزی است

به گزارش سراج24 ؛ حجت الاسلام مهدی عرب‌پور شامگاه یکشنبه(۱۰آبان)  در آستانه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار، افزود: ۱۳ آبان یادآور چندین واقعه مهم در تاریخ انقلاب اسلامی از جمله سالروز تبعید امام خمینی(ره)، شهادت جمعی از دانش‌آموزان و تسخیر لانه جاسوسی می‌باشد که روز ملی مبارزه با استکبار نام گرفته است.

وی ابراز نمود: نکته قابل توجه این است که مسئله مبارزه با استکبار، ظلم و ستم، جزء لاینفک اصول همیشگی انقلاب اسلامی و مبنای ظلم‌ستیزی است که الهام گرفته از نهضت سیدالشهدا می‌باشد.

امام جمعه موقت کرمان خاطر نشان کرد: شعار همیشگی هیهات من‌الذله در راستای مبارزه با استکبار و ظلم، نشان دهنده اینست که مردم با استکبار و ستمگران سر سازش نخواهند داشت و با همه مشکلات عزت خود را با ذلت همراه شدن و تحت نفوذ استکبار بودن عوض نمی‌کنند.

حجت الاسلام عرب‌پور تاکید کرد: برخی در این فکر بودند که راه نفوذ را برای استکبار باز کنند و فکر می‌کنند اینگونه میتوانند بعضی از مشکلات مردم را حل کنند که این خیال خامی است.

وی افزود: مقام معظم رهبری بارها به این مسئله اشاره کردند و فرمودند تا زمانی که استکبار خوی استکباری دارد، به هیچ وجه قابل اعتماد نیست که بتوان با او مراوده کرد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی کرمان تصریح کرد: وقتی بحث برجام مطرح می‌شود، برخی فکر می‌کنند با مذاکره می‌توانند راه نفوذ را پیدا کنند لیکن رهبری با صراحت و اعلام الزامات ۹ گانه‌ی اجرای برجام، هشیاری ملت را در مقابله با نفوذ دشمن خواستار شدند.

وی با اشاره به خون‌های پاک شهدا که در راه استقلال و آزادگی کشور بر زمین ریخته شده، خاطر نشان کرد: مردم این همه ایثارگری، صبر و مقاومت را فراموش نخواهند کرد و راه خود را با زعامت و رهبری امام خامنه‌ای در مبارزه با ظلم و ستم ادامه خواهند داد.
 

منبع:کرمان خبر

اخبار مرتبط

دیپلماسی درهای باز روزنه ای برای نفوذ درآموزش

توکل به کدخدا به جای خدا یعنی نفوذ/حواسمان باشد دیگر به مسئولان سهل‌اندیش رای ندهیم

پوستر: نفوذهای آندلسی

0 نظر

ارسال نظر

capcha