پروانه معصومی، بازیگر پیشکسوت سینمای ایران در گفت و گو با «سراج24»

کشف حجاب بازیگران جوان در جهت کسب شهرت بود!

کشف حجاب بازیگران جوان در جهت کسب شهرت بود!

گروه فرهنگی «سراج24»- زهرا علی رمضانی: چند روز پیش بود که صدف طاهریان و چکامه چمن ماه، بازیگران  سینمای ایران، عکس های بی حجابی از خود را منتشر کردند و خبر این رفتار غیراخلاقی به سرعت در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شد. اقدامی که با واکنش مختلف رو به رو شد.

پروانه معصومی،  بازیگر مطرح و شناخته شده سینما و تلویزیون ایران درباره این اقدام دو بازیگر جوان به «سراج24» گفت: این افراد با انجام چنین کارهایی تنها به دنبال شهرت می گردند و تصورشان این است که با برداشتن حجاب و انتشار عکس های بی حجابی خود می توانند معروف شده و جایگاهی به دست آورند. وی ادامه داد: البته اینگونه افراد از لحاظ فکری در سطح پایین قرار دارند که تصور می کنند با برداشتن حجاب می توانند به شهرت برسند. به گزارش خبرنگار «سراج24» این بازیگر کشورمان اضافه کرد: البته من اصلا اسم این دو بازیگر را نشنیده ام و قطعا بازیگران معروفی نیز نیستند که دست به چنین اقدامی زده اند.

بازیگر پیشکسوت و متعهد سینمای ایران که در کارنامه بازیگری اش مادرانگی های بسیاری در فیلم هایی چون «طوبی»و «گل های داودی» دارد با اشاره به گلشیفته فراهانی که اقدام به کشف حجاب و بازی در فیلم های غربی کرده است، افزود: این بازیگر در کشور از جایگاه خوبی برخوردار بود و اگر در ایران می ماند حتما می توانست به یک سوپراستار مبدل شود ولی متاسفانه به خارج از کشور رفت و در فیلم هایی بازی کرد، این اقدام از سوی یک بازیگر رخ داده ولی صدف طاهریان و چکامه چمن ماه اصلا بازیگر مشهوری نیستند که چنین اقدامی کرده اند. وی خاطر نشان کرد: این افراد اصلا مشهور نبوده اند که بخواهند به الگو تبدیل شوند،  مطمئنا اینها با چنین کاری تازه میخواهند برای خود شهرت کسب کنند! لازم به ذکر است تصاویر رونمایی شده از سوی 2 بازیگر جوان ایران در میان رسانه های ضد نظام و در فضای مجازی بازتابی خارج از فرآیند سینمایی یافته و تعبیری ضد دینی محسوب شده است و سایت یاهو نیز در صبح روز یکشنبه، خبر مربوط به وی را در پروسه ای هدفمند به صدر صفحه خود برده است!

اخبار مرتبط

انتشار کتاب صوتی «من و جز من» نوشته غلامحسین ابراهیمی دینانی

علامه مصباح‌یزدی همواره در برابر جریانات ضددین ایستادند

توصیه رهبر انقلاب برای فعالیت در حوزه حجاب

0 نظر

ارسال نظر

capcha