یک تولیدکننده بازی رایانه‌ای خبر داد

عرضه بازی رایانه‌ای «سال‌های سیاه» تا 10 روز آینده

عرضه بازی رایانه‌ای «سال‌های سیاه» تا 10 روز آینده

به گزارش سراج24، عماد رحمانی ، در خصوص انتشار بازی رایانه‌ای «سال‌های سیاه» در شبکه جهانی استیم، اظهار کرد: این شبکه بزرگترین فروشگاه دیجیتال فروش بازی‌های رایانه‌ای در دنیا است که روزانه حدود یک میلیون بازدیدکننده دارد و انواع بازی‌های‌ رایانه‌ای در این شبکه جامع فروش عرضه‌ می‌شوند.

وی با اشاره به موضوع کودتای سال 1332 در این بازی، افزود: بازی‌ رایانه‌ای سال‌های سیاه در نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای در کشورهای آلمان و فرانسه عرضه شد و به دلیل داشتن حداقل‌هایی از استاندارد و کیفیت مورد استقبال قرار گرفت پس از آن با ناشری انگلیسی وارد مذاکره شدیم و مراحل، برای عرضه این بازی در شبکه فروش جهانی طی شد.

این تولیدکننده بازی‌های رایانه‌ای همچنین گفت:‌ برای دوبله این بازی به زبان انگلیسی حدود 33 کاراکتر و سه هزار سطر دیالوگ ترجمه شد و بومی‌سازی آن انجام شد، تاکنون پس از گذشت حدود دو هفته از ارائه آن در یک شبکه فروش جهانی حدود 2 هزار نسخه به فروش رسیده است و آمار بازدید از بنر و صفحه آن چشمگیر و امیدوارکننده است.

وی بیان کرد: قیمت این بازی در شبکه استیم 15 دلار است که مبلغ آن به پول کشورمان حدود 45 هزار تومان می شود و باید بگویم که قیمت بازی برای عرضه در یک شبکه جهانی توسط ناشر تعیین می‌شود؛ ضرورت دارد به این نکته توجه کنیم که حمایت از بازی‌های رایانه‌ای لازم است چراکه بازی‌های استاندارد در شبکه‌های جهانی به قیمتی چند برابر قیمت داخلی فروخته می‌شوند.

رحمانی در پایان گفت: بازی‌سال‌های سیاه تا از 10 روز آینده به قیمت 8 هزار تومان و 60 هزار نسخه در بازار داخلی عرضه می‌شود.

 

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

سقوط از ۲۷ متری، راه رفتن روی خط آهن و اتوبان‌ها/ شکارچیانی که طعمه هیولاهای «پوکمون» می‌شوند + تصاویر

بی‌سامانی بازار بازی‌های رایانه‌ای/ این رده‌بندی‌ها تزئینی است؟

بلند قامتان والیبال کشورمان شبیه‌سازی شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha