عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با «سراج 24»:

نفوذ، استراتژی دشمن علیه انقلاب اسلامی/ باور نداشتن نسبت به نفوذ ناشی از ضعف تحلیل است

نفوذ، استراتژی دشمن علیه انقلاب اسلامی/ باور نداشتن نسبت به نفوذ ناشی از ضعف تحلیل است

حسین گروسی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با سراج24 با بیان اینکه نفوذ دشمن سابقه دیرینه دارد، گفت: استعمار و استثمار واژه هایی هستند که نشان از نفوذ دشمن دارد.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی افزود: غربیها در بسیاری از کشورها تلاش کرده اند که با استفاده از ابزار فرهنگی، سیاسی و اقتصادی نفوذ انجام دهند؛ امروز فرهنگ غربی در کشورهایی چون ژاپن هویدا است.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس عنوان کرد: نفوذ ابزار دشمنان و غربیها برای سلطه فرهنگی بر کشورهای مستقل و تغییر هویت آنها است.

گروسی با بیان اینکه بی تفاوتی و باور نداشتن نسبت به نفوذ دشمنان علیه انقلاب اسلامی ناشی از ضعف تحلیل است، گفت: انقلاب اسلامی دنیای غرب و جبهه استکبار را به چالش کشانده است، لذا آنها برای شکست انقلاب اسلامی از هر ابزاری استفاده می کنند.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرهنگ غنی اسلام مانع بزرگی در برابر نفوذ دشمنان است، افزود: باید جامعه ای دینی و اسلامی داشته باشیم و آموزه های قرآن و دین اسلام در جامعه تقویت شود.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس افزود: نفوذ، استراتژی دشمن علیه انقلاب اسلامی است، لذا باید مولفه های قدرت خود را در همه ابعاد تقویت کنیم.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: ارتباط با دنیا یک امر اجتناب پذیر است اما نباید در این مراودات اعتقادات دینی و فرهنگی مورد هجمه قرار گیرد.

اخبار مرتبط

دیپلماسی درهای باز روزنه ای برای نفوذ درآموزش

توکل به کدخدا به جای خدا یعنی نفوذ/حواسمان باشد دیگر به مسئولان سهل‌اندیش رای ندهیم

پوستر: نفوذهای آندلسی

0 نظر

ارسال نظر

capcha