پرویز مظلومی:

برای برد مقابل پرسپولیس به میدان می‌رویم/ با کرار برخورد می‌کنیم

برای برد مقابل پرسپولیس به میدان می‌رویم/ با کرار برخورد می‌کنیم

به گزارش سراج24، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس در دربی ۸۱، ضمن بیان مطلب فوق گفت: ان شاء الله بتوانیم یک بازی خوب از تیم استقلال و فوتبال ایران را در این مسابقه از خودمان ارائه کنیم. این یک بازی بین‌المللی است و تمام ایرانی‌ها دنیا و مسئولان FIFA و AFC این مسابقه را زیر نظر دارند.

وی با بیان اینکه دربی تهران یکی از پرتماشاگرترین دربی‌های زیبای دنیا است، افزود: امیدوارم یک بازی زیبا و تماشاگرپسند را در این مسابقه از خود ارائه کنیم. همچنین با تمام احترامی که برای پرسپولیسی‌ها قائل هستم، برای این بازی به نحوی برنامه‌ریزی کردیم که بتوانیم در آن به پیروزی برسیمو

سرمربی تیم فوتبال استقلال صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: ما دنبال برد در این بای هستیم زیرا می‌خواهیم صدرجدول را حفظ کنیم. با توکل به خدا سعی می‌کنیم هم بازی خوبی را از خود ارائه کرده و هم ۳ امتیاز مسابقه را کسب کردیم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر که ترک اردو توسط کرار جاسم نوعی خیانت به شما بود که آیا فکر نمی‌کنید این حاشیه‌سازی جدید در آستانه دربی به استقلال ضربه بزند؟، تاکید کرد: من از همه بازیکنان تیم، چه ایرانی باشند و چه خارجی حمایت میکنم، به شرطی که نظم و انضباط را در تیم رعایت کنند. هر بازیکنی هم که بی‌انضباطی کند، بزرگ تیم باشد یا بازیکن جوان، مطمئنا با او برخورد خواهیم کرد.

مظلومی اضافه کرد: مطمئنا با را به خاطر ترک اردو برخورد می‌شود. باید بگوک مسائل مالی این بازیکن به ما ارتباطی ندارد و تنها به باشگاه مربوط است. او وظیفه دارد با تمام توان در تمرینات شرکت کند، همانند سایر بازیمنان که مشکل مالی دارند اما کارشان را انجام داده و حاشیه‌ای برای تیم ایجاد نمی‌کنند.

وی همچنین تاکید کرد: کرار جاسم پیغام داده است که به تمرین تیم برگردد اما هنوز کادرفنی تیم در مورد این بازیکن تصمیم نگرفته است.

 

منبع:مهر

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha