‏«سراج 24» گزارش می دهد

مورد عجیب مردی که مدعی است در زندان مورد تجاوز قرار گرفته!/ اخلاق به «یغما» می رود

مورد عجیب مردی که مدعی است در زندان مورد تجاوز قرار گرفته!/ اخلاق به «یغما» می رود

گروه فرهنگی «سراج24»- چند وقتی است به دنبال دیده شدن می گردد، هر روز چیزی می گوید تا کسی او را جدی بگیرد و هر طور شده صدر نشین رسانه ها شود.

"ی. گ" تمام تلاش خود را می کند تا حریم ها را بشکند؛ صراحتا کباده دشمنی با نظام می کشد و ابایی از اعلام این که روابطش با عناصر ضدانقلاب را صراحتا نیز اعلام کند ندارد اما برای بسیاری سوال است که چرا؟ او چه نفعی از این تلاشش برای زندانی شدن می برد؟

شاید یک پاسخ، شهوت شهرت و دیده شدن باشد و البته این مساله را نمی توان منکر شد. آنها که او را از نزدیک می شناسند کیش شخصیت "ی" را تایید می کنند؛ دوست دارد دیده شود و در مرکز توجهات باشد و این مساله چندان غریب نیست نقل است که فردی برای آن که مشهور شود در چاه زمزم بول کرد تا همگان او را بشناسند و اقدامات شاذ "گ" نیز رگه هایی از این دست دارد.

اما جدای از این مساله، به تازگی از سوی همسر پیشین وی افشاگری بی سابقه ای صورت گرفته که چندان مورد توجه واقع نشد.

"آزاده.خ" در یکی از صفحات اجتماعی به ماجرای طلاقش از "ی.گ" اشاره کرد که این مساله مربوط به مسائل شخصی هر فرد بوده و بهتر است به آن پرداخته نشود اما در این میان تعریف خاطره ای جالب از این فعال سیاسی(!) خالی از لطف نیست.

همسر سابق "گ"، در سه پست متوالی خود به بازخوانی چرایی طلاقش پرداخت و در پاسخ به نظر یکی از مخاطبینش این گونه نوشت:«بعد از تلفن من به خانه آقای "مانی.ر" ... متوجه شدم ایشون به گفته خودش اونجا حضور نداره ،ایشون به من میگه من در زندانم و وسایلمو جمع کن ببر خونه مادرم ....چهار روز گریه و غصه خوردم که به اصطلاح مرد مبارزم در چنگ ماموران جمهوری اسلامیه ....آمد و با هزار دروغ که کلیدو تو جوب انداختم تا نتوانند سراغ تو بیایند ... پا باز راه میرود(میرفت) و میگوید بهش تجاوز شده... سختتر از زمانی نیست که میفهمی همه فقط یه داستان وتراژدی بود و ایشون در خانه یکی از دوست دخترانشون موندگار بودند»

با خواندن این متن شاید راحت تر متوجه شویم چرا "گ" تا این حد علاقه مند به زندان است و همه کار می کند تا خود را فعال سیاسی مخالف نظام و در معرض دستگیری جلوه دهد و البته نشانی دارد از صحت ادعاهایی که هر از چند گاهی توسط افراد مختلف علیه نظام مطرح می شود؛ شاید بد نباشد هر بار که عده ای ادعای دستگیری و زندان و شکنجه های مختلف دارند بستگان آنها سراغی از مراکز ذی ربط بگیرند و مطمئن شوند که این فعالین سیاسی(!) جای دیگری به جز زندان نباشند.

«سراج24»، به دلیل رعایت حریم های اخلاقی از انتشار جزئیات ماجراهای آقای شاعر معذور است.

اخبار مرتبط

جایزه جشنواره فجر در دستان شاعر هتاک به اسلام و انقلاب

برای تولید نوحه فاخر باید حس و حال ملودی را کشف کرد

دومین دوره کارگاه نوحه و سرود آیینی + پوستر

0 نظر

ارسال نظر

capcha