نامه بسیج دانشگاه علوم‌پزشکی قم به روحانی:

دولت "بدون تفسیر به رای" نامه رهبری را عملیاتی کند

دولت "بدون تفسیر به رای" نامه رهبری را عملیاتی کند

به گزارش سراج24،  بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با صدور نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور درباره برجام تاکید کرد: دولت "بدون تفسیر به رای" نامه رهبری را عملیاتی کند.

در بخشی از این نامه آمده است: بدانید که ما هنوز در بدو ورود به آن گردنه صعب العبور و خطرناک هستیم و اگرچه نقاط ابهام و ضعف‌های ساختاری آنچه پیش روست ضریب خطرناکی این گردنه را افزایش می‌دهد، اما باور این نکته بسیار ضروری است که راهنمایی‌های مقام معظم رهبری تنهاترین راه عبور از آن بوده و به عنوان فصل الخطاب از جانب ملت با عزت ایران محسوب می‌شود. عبور از آنها به عنوان خطوط قرمز رهبری که بارها گوشزد شده برای ملت ایران قابل پذیرش نبوده و زمینه‌ساز خسارات غیرقابل جبران و پایمال شدن خون شهداست.

این نامه می‌افزاید: اگر غفلت کنید کشوری که تا به حال صحبت از نفوذ آن بر دل قاره آمریکا بوده باید تمام همتش را به مقابله با «نفوذ» استکبار جهانی به داخل کشور خودش متمرکز کند و خود را در موضع دفاع و پرداخت هزینه‌های سنگین در جنگ نرم با صهیونیسم جهانی قرار دهد.

در بخش دیگری از این نامه تاکید شده است: انتظار می‌رود که دولت جمهوری اسلامی بدون هیچگونه تفسیر به رای از نامه رهبری، قدم به قدم این نقشه راهی را که فرمان‌های صریح نائب امام عصر(عج)می باشد، عملیاتی کند، ملت ایران انتظار دارد با برداشته شدن همه تحریم‌ها و تصویب نشدن حتی یک تحریم جدید به هر بهانه‌‌ای، شاهد تحولی عظیم در چرخش چرخ اقتصاد، حفظ عزت و بهبود اوضاع معیشتی مردم باشد.

این نامه می‌افزاید: از شما به عنوان مسول قوه اجرایی کشور خواهانیم که توجه موکدی بر قدرت درونی کشور داشته باشید و ممنوعیت ورود هر گونه کالای شیطان بزرگ به کشور را در هر زمینه‌ای در نظر بگیرید.

در بخش دیگری از این نامه تصریح شده است: اگرچه رفع تحریم‌ها از باب رفع ظلم و احقاق حق ضروری است اما توجه داشته باشید تا زمانی که جمهوری اسلامی ایران به قوای درونی خود پایبند و متکی است می‌توان از آن حرکت روبه رشد و تعالی را انتظار داشت و لذا نه تنها لغو تحریم‌ها به تنهایی موجب بهتر شدن وضع معیشت نمی‌شود بلکه در مدت کوتاهی سبب حمله غول‌های مالی و اقتصادی به بازارها کشور شده و طولی نمی‌کشد که مسبب وابستگی کامل اقتصاد کشور به استکبار می‌گردد از آن رو توجه تام به بحث اقتصاد مقاومتی که تاکنون آنگونه که شایسته است سرلوحه برنامه های اقتصادی کشور قرار نگرفته به عنوان بهترین راه دفاع در مقابل این هجوم باید مورد توجه همگان خصوصا دولت قرار گیرد.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

اقدام متناسب و متقابل ایران در صورت فعال‌شدن مکانیسم ماشه

دین و مردم را هنوز به‌دلیل مقاومت لیبرال‌ها نتوانسته‌ایم به اقتصاد و فرهنگ وارد کنیم

فعال حوزه زنان: دولت با قطع یارانه نوزادان علیه «خانواده» اعلان جنگ کرده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha