مشاور عالی فرمانده قدس سپاه پاسداران:

یمن پیروز میدان نبرد با آل‌سعود است

یمن پیروز میدان نبرد با آل‌سعود است

به گزارش سراج24،سردار ایرج مسجدی ظهر امروز در یادواره عظیم شهدای سیه‌بنوئیه رابر با اشاره به اینکه شهدا زنده و زندگی‌بخش هستند، اظهار داشت: شهدا برای پایداری انقلاب اسلامی جان خود را تقدیم و با خداوند معامله کردند و اجر و مزد واقعی آنها با خدا است.

مشاور عالی فرماندهی قدس سپاه پاسداران افزود: وظیفه ما قدردانی از خانواده شهدا و احترام به آنهاست که سرمایه و خانواده خود را تقدیم اسلام کردند.

وی ضمن رساندن سلام سردار سلیمانی به همشهریانش از ایشان به‌عنوان یک شخصیت بین‌المللی یاد کرد و بیان داشت: امروز بزرگترین شخصیت‌های سیاسی، ملی و انقلابی، بزرگترین رهبران جهان اسلام، مسئولان آنها، علما و اندیشمندان شوق دیدار یک ساعته سردار حاج قاسم سلیمانی را دارند.

مسجدی با اشاره به اینکه باید کتاب‌ها راجع به سردار سلیمانی نوشته شود، گفت: انسان‌های بزرگی همچون سیدحسن نصرالله از رزمندگان و مجاهدان بسیار ارزشمند امروز پای مذاکره و جلسات سردار می‌نشینند و از ایشان درس و مشق سیاسی و نظامی می‌گیرند.

وی افزود: سردار سلیمانی اگر دیروز یک جوان شجاع در منصب فرماندهی ثارالله بود و بسیجیان را در عملیات‌ها حمایت می‌کرد، امروز یک فرمانده استراتژیک در عرصه بین‌المللی است که تجربه عملیات‌های دوران دفاع مقدس و خون شهدا و فرماندهی ایشان اینچنین او را محبوب دل‌ها کرده‌است.

مشاور عالی فرماندهی قدس سپاه پاسداران گفت: حاج‌قاسم از ایران اسلامی با سازماندهی نیروهای ما نه‌فقط به‌عنوان یک مدیر استراتژیک بلکه به‌عنوان یک فرمانده عملیاتی و استراتژیکی در مقابل نیروهای تکفیری و داعش ایستاده‌است.

مسجدی اظهار داشت: دشمن در آستانه ورود به سامرا اعلام کرده‌بود ما شهرهای زیارتی را تصرف و قبور شهدا را نابود می‌کنیم که حمله و در منطقه پیشروی کردند که سردار و نیروهایش وارد عمل شدند.

وی تصریح کرد: فتوای مرجعیت تشیع و جوانان برومند و شیعه عراقی از دیگر عوامل مهمی بود که جلوی تکفیری‌ها را گرفت و با ورود نیروهای مردمی برای دفاع از کیان اسلام و حرم‌های شریف اهل بیت هسته مقاومت را شکل داد که داعش را در عراق زمین‌گیر کرد.

مسجدی گفت: اکنون با افتخار اعلام می‌کنیم که از سربازان حاج‌قاسم سلیمانی هستیم، چهره‌ای که امروز بین‌المللی شده و ابرقدرت‌های جهان به خوبی او را می‌شناسند.

وی همچنین با اشاره به ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و حضور کاروان پیاده‌روی عاشوراییان اظهار کرد: اگر خون شهدا نبود در پیاده‌روی عاشورای گذشته خون هزاران زائر امام حسین (ع) در اربعین ریخته‌می‌شد.

مسجدی ادامه داد: در عملیات جرف‌الصخر همه خودروهای انتحاری و سوله‌های تهیه بمب داعشی‌ها به تصرف درآمد، جرف‌الصخر جایی بود که سربازان آمریکایی می‌ترسیدند پای خود را آنجا بگذارند ارتش عراق آنجا را تا آن روز ندیده بود، اما مجاهدان شیعه با سازماندهی رزمندگان ایرانی آنجا را پاکسازی کردند.

وی همچنین با اشاره به حمله هفت ماهه دولت مرتجع سعودی به یمن گفت: یمن با توجه به شجاعت مردمش و نیز پشتیبانی و حمایت سیاسی جمهوری اسلامی ایران پیروز میدان است.

مسجدی افزود: دشمن صهیونیستی حتی جرأت حمله به جنوب لبنان را ندارد تا اینکه به ما حمله کنند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

حساب توییتری سفیر ایران در یمن مسدود شد

سازش امارات با تل‌آویو سقوط اخلاقی و راهبردی است

مرحله جدیدی از اقدامات اطلاعاتی علیه ائتلاف سعودی آغاز می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha