هفته نهم لیگ برتر فوتبال

استقلالی‌ها به تقسیم امتیاز رضایت دادند

استقلالی‌ها به تقسیم امتیاز رضایت دادند

به گزارش سراج24، دیدار دو تیم استقلال تهران و استقلال خوزستان از هفته نهم لیگ برتر فوتبال که از ساعت 16:45 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شده بود با نتیجه تساوی یک ــ یک به پایان رسید.

پروپیچ در دقیقه 44 برای استقلال تهران و عقیل کعبی در دقیقه 38 برای استقلال خوزستان گلزنی کردند.

مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، هرایر مگویان، آرش برهانی، میلاد فخرالدینی، امید ابراهیمی، روزبه چشمی، میثم مجیدی، یعقوب کریمی، سجاد شهباززاده و پروپیچ 11 بازیکن اصلی آبی‌پوشان تهرانی در این بازی بودند.

عبدالله ویسی هم برای این دیدار فرناندو خسوس، محمد طیبی، موسی کولی‌بالی، میثم دورقی، حکیم نصاری، رحیم مهدی زهیبی، حسن بیت سعید، عقیل کعبی، پریرا، روح‌الله سیف‌اللهی و سیدجلال عبدی را از ابتدا در ترکیب تیمش قرار داد.

نیمه اول

دقیقه 3: روح‌الله سیف‌اللهی روی پاس به عقب بازیکنان استقلال با مهدی رحمتی تک به تک شد که نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

دقیقه 6: رحیم مهدی زهیبی پس از دریافت پاس در محوطه جریمه استقلال تهران و دریبل مدافعان این تیم به‌سمت دروازه ضربه‌اش را روانه کرد که توپ با فاصله کمی از کنار تیر عمودی به بیرون رفت.

دقیقه 16: روزبه چشمی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 17: حسن بیت‌سعید در موقعیتی بسیار مناسب می‌توانست دروازه آبی‌پوشان تهرانی را باز کند، اما با بی‌دقتی توپ را تقدیم رحمتی کرد.

دقیقه 19: محمد طیبی به‌دلیل خطایی که روی بازیکنان استقلال تهران انجام داد، کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 31: روح‌الله سیف‌اللهی از یدالله جهانبازی کارت زرد گرفت.

دقیقه 35: ارسال آرش برهانی روی دروازه استقلال تهران در موقعیتی بسیار مناسب به پروپیچ رسید، اما این بازیکن ضربه سرش را به اوت زد.

دقیقه 38: ضربه ایستگاهی برای استقلال خوزستان و ارسال توپ روی دروازه آبی‌پوشان تهرانی با ضربه خوب یعقوب کریمی همراه بود تا دروازه رحمتی باز شود.

دقیقه 44: شاگردان پرویز مظلومی که نمی‌خواستند تیم‌شان بازنده به رختکن برود، با ارسالی روی دروازه استقلال خوزستان و با ضربه خوب پروپیچ به گل رسیدند تا بازی به تساوی کشیده شود.

نیمه دوم

دقیقه 46: جابر انصاری جای میثم مجیدی را در ترکیب استقلال تهران گرفت.

دقیقه 50: کار ترکیبی بازیکنان استقلال تهران و توپی که پشت محوطه جریمه به امید ابراهیمی رسیده بود با شوتی از سوی این بازیکن همراه شد که دروازه‌بان استقلال توپ او را مهار کرد.

دقیقه 60: کرار جاسم جای پروچیچ را در ترکیب استقلال تهران گرفت تا دومین بازیکن تعویضی پرویز مظلومی در این بازی باشد.

دقیقه 77: بازی در نیمه دوم به‌عکس نیمه اول شرایط خوبی نداشت و اتفاقات مهم بازی فقط تعویض‌های آن بود، جایی که آرش برهانی از بازی خارج شد تا محسن کریمی جوان در خط حمله استقلال تهران قرار بگیرد.

دقیقه 84: ارسال زمینی میلاد فخرالدینی ضربه سجاد شهباززاده را به‌دنبال داشت که توپ این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 85: جان‌فزا جای حکیم نصاری را در ترکیب استقلال خوزستان گرفت.

دقیقه 2+90: استقلال خوزستان در ضدحمله موقعیت خوبی داشت، اما مدافعان استقلال هوشیار بودند و این ضدحمله را دفع کردند.

 

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha