حجت‌الاسلام شیرازی در مراسم ختم پدر مسئول روابط عمومی سپاه:

اگر برخی به جای قدرت‌های بزرگ، در خانه خدا را می‌زدند مشکلات حل می‌شد

اگر برخی به جای قدرت‌های بزرگ، در خانه خدا را می‌زدند مشکلات حل می‌شد

به گزارش سراج24،حجت‌الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در مراسم ختم پدر سردار شریف مسئول روابط عمومی سپاه در سخنانی به بیان ویژگی‌های اخلاقی مومنین پرداخت و گفت: مومن به قدرت و عظمت الهی ایمان دارد و خدا را همه‌کاره می‌داند و هیچ دری را غیر از در خانه خدا نمی‌زند.

وی در همین زمینه افزود: گاهی ما همه قدرت‌ها را لحاظ می‌کنیم جز قدرت خدا، ما گاهی قدرت استکبار را لحاظ می‌کنیم که اگر تحریم‌ها را بردارد همه مشکلات حل می‌شود اما متوجه قدرت خدا نیستیم در حالی که این خداست که اگر بخواهد ملتی را عزیز یا ذلیل می‌کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در ادامه تصریح کرد: اگر بعضی در خانه دیگران می‌روند و در خانه قدرت‌ها را می‌زنند، یک جایش در خانه خدا را می‌زدند مشکلات حل می‌شد.

حجت‌الاسلام شیرازی با بیان اینکه کسانی که متوجه روز قیامت هستند و از آن واهمه داشته باشند خطا نمی‌کنند، گفت: نباید راضی باشیم که حتی به اندازه یک برگ درخت به ناحق از حق مردم جدا شود، این مهم است که ما بعضی وقت‌ها می‌گوییم که یک برگ درخت اهمیتی ندارد و یا بین چند میلیون پسته، چند دانه پسته چیزی نیست. این طور کم کم هم می‌گوییم که در بانک مرکزی هم که میلیاردها پول در آن است یک میلیون و یا ده‌ها میلیون چیزی نیست.

وی خاطر نشان کرد: مومنان کسانی هستند که امانت‌دار هستند و به عهدشان عمل می‌کنند. مومن زیر پرچم پیغمبر (ص)، ائمه دین و بنیانگذار جمهوری اسلامی و امروز هم زیر پرچم ولی‌فقیه زمان حرکت می‌کند که تابع اولیا و ولایت است که به این نیز امانتداری می‌گویند و مصداقی از امانتداری است.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

آیت‌الله مکارم شیرازی: وحدت شیعه و سنی عامل مهمی در خنثی کردن نقشه‌های دشمنان است

واکاوی اقدامات جریان شیرازی در مشهد مقدس

کلیپ نوشت| ماجرای لیس زدن حرم چیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha