در مراسم اهدای پیراهن نکونام به خیریه چه گذشت

بوسه استاد مشایخی بر دست نکونام

بوسه استاد مشایخی بر دست نکونام

به گزارش سراج24، پیراهن جواد نکونام البته با امضای تمام بازیکنان حاضر در اردوی ایران بود و با وجود دعوتهایی که از نکونام برای اهدای پیراهنش به خیریه شده بود، برای اولین بار که او پیراهنش را به مزایده گذاشته بود.


تسلیت نکونام به خانواده هادی نوروزی

جواد نکونام که روز گذشته در مراسم سوم مرحوم هادی نوروزی بازیکن پرسپولیس در زادگاه او در کپورچال حاضر شده بود. از همانجا در مراسم اهدای پیراهنش به خیریه حاضر شد. او پس از دعوت شدن روی سن گفت: این روزها درگذشت هادی نوروزی همه جامعه فوتبال را در اندوه فروبرده، امیدوارم که خدا به خانواده آن مرحوم صبر بدهد که بتوانند این مصیبت را پشت سر بگذارند.

مراسم قلک شکن

مراسم خیریه موعود به عنوان جشن قلک شکن در سالن همایشهای ایوان شمی همه ساله در چند نوبت برگزار می شود. در این نوبت هم با حضور هنرمندانی و ورزشکارانی چون جمشید مشایخی، جواد نکونام، نیما نکیسا بهنام ابوالقاسم پور، علی مسعودی، مجید جلالی، محمد حسین لطیفی و حسن پورشیرازی برگزار شد و هر کدام آنها به صورت نمادین قلکهایی را که خیرین پر کرده بودند، شکستند. در همین جشن جواد نکونام قلکی را به مبلغ 500 هزار تومان خریداری کرد.
 

بوسه استاد مشایخی بر دست نکونام

جواد نکونام که برای اولین مرتبه پیراهن شماره 6 خودش در تیم ملی را به خیریه اهدا می کرد. در این مراسم در حضور هنرمندان و فوتبالیستها به صورت نمادین پیراهنش را به استاد جمشید مشایخی اهدا کرد تا او پیراهن را در اختیار خیریه قرار دهد. رونمایی از این پیراهن در روز گذشته انجام شد تا اتمام سال 94 بهخاطر حرکت زیبا نکونام برای اهدای پیراهنش تا پایان سال خیرین مبالغی را به خیریه موعود پیشنهاد دهند ولی در نهایت این پیراهن با حضور جواد نکونام به آستان قدس رضوی اهدا خواهد شد. گفتنی است برای این پیراهن رقم یک میلیارد پیش بینی شده است. در این مراسم نکونام پس از اهدای پیراهنش به استاد مشایخی قصد داشت دست او را ببوسد که استاد ناغافل دست نکونام را بوسید. استاد مشایخی همچنین بارها بر پیراهن اهدایی نکونام بوسه زد. در این مراسم از طرف خیریه هم قرآن نفیسی به جواد نکونام اهدا شد.
 

عکس گرفتن با نکونام

اولین کسی که به احترام پیراهن نکونام به خیریه کمک کرد یک زمین 250 متری در مشهد را به خیریه اهدا کرد. پس از آن خیرین حاضر در سالن هم هر کدام مبلغی را به خیریه کمک کردند. جواد نکونام که در تمام مراحل کمک به خیریه در پایین سن ایستاده بود سعی می کرد تا مخصوصا از همه ورزشکارها مبلغی را به عنوان کمک به خیریه جمع آوری کند. بعضی از خیرین برای عکس گرفتن با نکونان مبالغی نظیر 500 تومان و یک و نیم میلیون پرداخت کردند و اوهم از این حرکت خیرخواهانه با روی باز استقبال می کرد، در نهایت 12 میلیون در این حرکت خیرخواهانه جمع شد.

 شوخی ابوالقاسم پور و فرار نکیسا

بهنام ابوالقاسم پور که در پاس و تیم ملی با نیما نکیسا هم بازی بود به اصرار نکونام بالای سن رفت تا خاطره ای از نکیسا تعریف کند. او با لشاره به بازی ایران و یوگوسلاوی در جام جهانی گفت: در آن بازی در هنگام زدن ضربه آزاد تیم یوگوسلاوی که در موقعیت خوبی هم بود. یکی از تماشاگران حاضر در استادیوم نکیسا را صدا کرد و همین مساله باعث شد که او حواسش پرت شود و توپ وارد گل شود. این خاطره ابوالقاسم پور باعث شد که او نکیسا که احتمال می داد این آخرین خاطره بهنام نباشد و روحیه طنز او ممکن است دنباله دار باشد سریع مراسم را ترک کرد و ابوالقاسم پور تا پایان برنامه دنبال نکیسا بود تا از او به خیریه کمک مالی بگیرد.

 

منبع:ورزش3

 

اخبار مرتبط

جواد نکونام سرمربی تیم ملی ایران شد!

نکونام دستیار مجیدی نمی‌شود

جواد نکونام در استقلال کار خود را در کنار فرهاد مجیدی

0 نظر

ارسال نظر

capcha