رئیس شورای عالی استان‌ها:

احتمال عمدی بودن حادثه منا زیاد است

احتمال عمدی بودن حادثه منا زیاد است

به گزارش سراج24، غلامرضا بصیری‌پور ظهر امروز در نشست ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت مرحوم محسن حاجی ‌حسنی ‌کارگر در سالن اجتماعات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ضمن عرض تسلیت از دست دادن نخبه قرآنی و شهدای فاجعه منا اظهار کرد: با وجود اینکه همه تحلیل‌ها و نقدهای رسانه‌ها و مسئولان کشور بی‌کفایتی آل‌سعود را عامل فاجعه بزرگ منا عنوان می‌کنند اما به نظر من این حادثه کاملا برنامه‌ریزی شده رخ داده است.

وی موضع کشور در حادثه منا را بسیار محکم دانست و تصریح کرد: این فاجعه کاملا عامدانه به نظر می‌رسد و باید با استفاده از فعالیت‌های مهم همواره مورد ارزیابی قرار گیرد تا ماندگار شود و به دست فراموشی سپرده نشود.

رئیس شورای عالی استان‌ها، مرحوم حاجی‌ حسنی ‌کارگر را چهره‌‌ای عنوان کرد که هیچ گاه نباید فراموش شود و افزود: چهره‌‌های قرآنی برجسته‌‌ای در مشهد فعال هستند اما متاسفانه قرآن در رسانه‌‌ها کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد در حالی که مقام معظم رهبری بیشترین توجه را به قرآن دارند.

بصیری‌پور تاکید کرد: متاسفانه با وجود اینکه در کشوری اسلامی قرآنی زندگی می‌کنیم اما تبعیض بین برنامه‌‌های قرآنی با دیگر برنامه‌‌های رسانه ملی کاملا مشهود است.

 

منبع:فارس

اخبار مرتبط

عربستان با شکایت علیه ایران، دست پیش را گرفته است/ فرار به جلو تا کجا؟

تشکیل تیم ویژه برای بهبود وجهه عربستان/ ‌آل‌سعود با اختصاص مبلغی سنگین تیم آمریکایی را به خدمت گرفت

آل سعود تامین «امنیت حجاج» را به اسرائیل واگذار کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha