بیست‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های نوجوان در همدان

مجیدی: فیلم محمد رسوال الله(ص) قطره‌ای از اقیانوس بی‌کران پیامبر خوبی‌ها است

مجیدی: فیلم محمد رسوال الله(ص) قطره‌ای از اقیانوس بی‌کران پیامبر خوبی‌ها است

به گزارش سراج24،‌ مجید مجیدی شامگاه سه شنبه در اکران وی‍ژه فیلم محمد رسول الله در سالن شماره 2 مجتمع آوینی اظهار داشت: همه می‌دانیم در جهانی به سر می‌بریم که اسلام عزیز چگونه مورد تازیانه‌های کسانی قرار گرفت که نام اسلام را به سرقت بردند.

کارگردان فیلم محمد رسول‌الله(ص) بیان کرد: دشمنان در طول سال‌های گذشته به دنبال این بودند تا چهره زشت را از اسلام به مردم دنیا نمایش دهند. این فیلم در تلاش بود تا بتواند قطره‌ای از اقیانوس بی‌کران پیامبر اسلام(ص) را جبران کند.

مجیدی افزود: در اینجا باید تشکر کنم از آقایان فروزنده و صادقیان که پشتیبانی این کار را برعهده داشتند و سعیدی از بنیاد مستضعفان،‌ علیرضا شجاع نوری که خالصانه و عاشقانه در فیلم بازی کردند و بهترین و زیباترین بازی خود را ارائه کردند.

رحمان مسلمان به تمام معنا است

کارگردان برجسته سینمای ایران گفت: "رحمان" انسان بزرگی است و مسلمان به تمام معنا و واقعی است که وقتی به ایران آمد در ابتدا به پابوس امام رضا (ع) در مشهد رفت و ضمن عرض ارادت به اماممان به نحوی از ایشان برای شروع کار کسب اجازه کرد.

مجیدی تصریح کرد: رحمان آهنگساز این فیلم که در ابتدا هند بود سالیان سال است که مسلمان شده و در کار تولید آهنگ این فیلم قدم گذاشت،‌ ضمن اینکه 2 سال تلاش شبانه روزی کرد و موسیقی این فیلم را ساخت که به طور قطع موسیقی این فیلم جاودانه می‌ماند.

نیمی از وجود من همدانی است

وی عنوان کرد: شهر همدان برای من پر از خاطرات دوران نوجوانی ام است چرا که مادر من همدانی است و نیمی از وجود من همدانی است. خاطرات زیادی از باغات دره مراد بیگ و باغات سیلوار همدان دارم.

منبع:تسنیم
 

اخبار مرتبط

روایت مهدی فخیم‌زاده از سینمای دینی

دفاع وقیحانه ایران اینترنشنال از اباحه‌گری در سینما

برنامه تلویزیونی آیین اختتامیه دهمین جایزه سینمایی ققنوس

0 نظر

ارسال نظر

capcha