پیام وزیر ارشاد به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

پیام وزیر ارشاد به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

به گزارش سراج24، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان پیامی را به این شرح صادر کرد:

«رویدادهای ارزشمند هنری محصول اندیشه و تفکر هنرمندان آگاه و شریفی است که برای اعتلا و سرافرازی میهن اسلامی تلاش می‌نمایند. دانش و توان هنرمندان عرصه‌های مختلف و به ‌ویژه هنرهای نمایشی به‌ عنوان یک سرمایه فرهنگ‌ساز قابل و شایسته بهره‌برداری است. هنر نمایش را می‌توان یک امکان اثربخش برای پرورش ذهن و شخصیت مخاطب دانست که می‌بایست برای رشد و تعالی فرزندان ایران با برنامه‌ریزی جامع و متناسب از آن بهره برد.

موجب خرسندی است که یک رویداد هنری مختص کودکان و نوجوانان این سرزمین شکل یافته و تلاش هنرمندان و برگزارکنندگان آن ستودنی است. جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان فرصت مناسبی برای ارائه بهترین آثار تئاتر کودک و نوجوان در طول یک سال و مجال مغتنمی برای گفتگوی فرهنگ‌ها و اقوام مختلف ایران اسلامی است که با تدبیر و برنامه‌ریزی شایسته، زمینه آگاهی و اندیشه‌ورزی کودکان و نوجوانان این مرزوبوم را بیش‌ازپیش فراهم می‌نماید.

از همه دست‌اندرکاران جشنواره به‌خصوص هنرمندان عزیز و مهمانان ارجمند تقدیر می‌نمایم و تحقق اهداف ارزشمند جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان را از خداوند متعال مسألت دارم.»

 

 

منبع:مهر
 

اخبار مرتبط

حضور نمایش «مزه دروغ تلخه» در جشنواره کودک و نوجوان همدان

اعلام برنامه کارگاه‌های جشنواره تئاتر اکبر رادی

بنیاد بین المللی امام رضا (ع) پایه گذار جشنواره‌های مختلف رضوی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha