پیام وزیر ارشاد به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

پیام وزیر ارشاد به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

به گزارش سراج24، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان پیامی را به این شرح صادر کرد:

«رویدادهای ارزشمند هنری محصول اندیشه و تفکر هنرمندان آگاه و شریفی است که برای اعتلا و سرافرازی میهن اسلامی تلاش می‌نمایند. دانش و توان هنرمندان عرصه‌های مختلف و به ‌ویژه هنرهای نمایشی به‌ عنوان یک سرمایه فرهنگ‌ساز قابل و شایسته بهره‌برداری است. هنر نمایش را می‌توان یک امکان اثربخش برای پرورش ذهن و شخصیت مخاطب دانست که می‌بایست برای رشد و تعالی فرزندان ایران با برنامه‌ریزی جامع و متناسب از آن بهره برد.

موجب خرسندی است که یک رویداد هنری مختص کودکان و نوجوانان این سرزمین شکل یافته و تلاش هنرمندان و برگزارکنندگان آن ستودنی است. جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان فرصت مناسبی برای ارائه بهترین آثار تئاتر کودک و نوجوان در طول یک سال و مجال مغتنمی برای گفتگوی فرهنگ‌ها و اقوام مختلف ایران اسلامی است که با تدبیر و برنامه‌ریزی شایسته، زمینه آگاهی و اندیشه‌ورزی کودکان و نوجوانان این مرزوبوم را بیش‌ازپیش فراهم می‌نماید.

از همه دست‌اندرکاران جشنواره به‌خصوص هنرمندان عزیز و مهمانان ارجمند تقدیر می‌نمایم و تحقق اهداف ارزشمند جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان را از خداوند متعال مسألت دارم.»

 

 

منبع:مهر
 

اخبار مرتبط

راهیابی نمایش «سرد، سرخ، تبریز» به بخش نهایی جشنواره تئاتر مقاومت

نمایش متنا فارس به بخش برگزیدگان نهایی جشنواره تئاتر مقاومت راه یافت

هیئت انتخاب آثار بخش دانشجویی جشنواره تئاتر مقاومت معرفی شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha