جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:

مراکز وهابیت در جهان به کانون‌های فتنه تبدیل شدند

مراکز وهابیت در جهان به کانون‌های فتنه تبدیل شدند

به گزارش سراج24، مظاهر مجیدی پیش از ظهر امروز در دیدار نیروهای مسلح و فرماندهان سپاه همدان با نماینده ولی فقیه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: بازگویی رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس در ایام گرامیداشت آن بسیار کم است و باید رد طول سال به این مهم پرداخته شود.

مجیدی بیان کرد: استکبار جهانی 3 هدف را برای برای فروپاشی نظام جمهوری اسلامی ایران بعد از  پیروزی انقلاب اسلامی مد نظر داشت؛ انقلاب اسلامی را مهار کند، انقلاب را به انحراف بکشاند و سوم شکست را برای جمهوری اسلامی ایران پیش بینی کند که با توجه به نگاه دقیق امام راحل در مورد مهار و انحراف انقلاب، از پیشروی استکبار جلوگیری شد.

وی افزود: برآورد اطلاعاتی دشمن از عدم انسجام ارتش، وجود ترورها و فعالیت احزاب مختلف درست بود و با این تفکر که در مدت یک هفته ایران را تصاحب می‌کند در 31 شهریورماه 59 حمله به ایران را آغاز کردند ولی از 3 رکن اساسی؛ وجود مردم، رهبری و دین غفلت ورزیدند.

مجیدی گفت: دشمن با تمام توان از هوا، زمین و دریا به ایران حمله کرد و تا مرز 1200 کیلومتر به مرزهای کشور پیشروی کرد اما پس از 75 روز متوقف شد و متوجه اشتباه خود در این جنگ شد و در آن زمان متاسفانه به سبب اینکه رئیس جمهور وقت به این مورد که می‌توان مقابل دشمن ایستادگی کرد اعتقادی نداشت و می‌خواست جنگ را به شیوه کلاسیک به پیش ببرد.

وی تصریح کرد: عملیاتهای بزرگ با خودباوری مردم و رزمندگان ایران طراحی و شکل گرفت و مرحله جدید از جنگ آغاز شد به گونه‌ای که  به خاک عراق نفوذ یافتیم و هر زمان که عملیاتهای مهمی را به انجام می‌رساندیم سازمان بین الملل قطعنامه‌هایی را صادر می‌کرد.

مجیدی با اشاره به موفقیت در عملیات والفجر 8 گفت: در این عملیات توانستیم با استفاده از ابتکار عمل این عملیات را طراحی و فاو را از دست عراقی‌ها تصرف کنیم و امروز نیز می‌توانیم با استفاده از مدیریت جهادی در کشور موفق باشیم.

جانشین فرمانده سپاه همدان با اشارهب ه فاجعه منا عنوان کرد: چند روز اخیر فاجعه بزرگ منا در جهان اسلام رخ داد و حدود 135 نفر از حجاج ایران به شهادت رسیده و بیش از 300 نفر مفقودالاثر شدند، باید گفت امروز مراکز وهابیت در جهان به کانون‌های فتنه و جاسوسی تبدیل شدند.

 

 

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

دولت نقد عملکردش را برنمی‌تابد/ ایرادی که به جهان‌آرا گرفته می‌شود ارزیابی عملکرد مسئولین است

جهان آرا، عصرانه و ثریا دیگر «زنده» نخواهند بود

لشگرکشی صداوسیما به جشنواره فیلم فجر

0 نظر

ارسال نظر

capcha