بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد:

آل‌سعود پشت تمام مصیبت‌های جهان اسلام است

آل‌سعود پشت تمام مصیبت‌های جهان اسلام است

به گزارش سراج24،بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد در واکنش به حوادث مکه در بیانیه‌ای اعلام کرد: اگر گفته شود پشت تمام مصیبت‌های جهان اسلام دست آل سعود است، گزافه نیست.

در ابتدای این بیانیه آمده است: چه چیز مشرکان مکه را در خور آن ساخته است که خدا عذابشان نکند در صورتی که آنان مومنان را از مسجدالحرام باز می‌دارند آنان متولیان آن نیستند تا به هر که بخواهند اجازه ورود دهند و هر که را بخواهند از ورود به آن بازدارند.

در ادامه تاکید شد: سخنی به گزافه نخواهد بود اگر گفته شود در پشت تمام مصیبت‌های جهان اسلام دست کثیف جنایتکاران آل سعود بن یهود است.از سوریه تا یمن، از بحرین تا شمال آفریقا و از فلسطین تا مقدس ترین نقطه زمین کعبه هر روز شاهد ریختن خون مسلمین بی گناه توسط شیاطین سعودی هستیم. درود و سلام خداوند به روح پر فتوح امام خمینی (ره) که فرمود اگر از صدام و جنایت‌های آمریکا بگذریم از آل سعود نخواهیم گذشت.

در ادامه تصریح شد: بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد ضمن عرض تسلیت این مصیبت عظما به پیشگاه خاتم‌النبیین،حضرت محمد مصطفی(ص) و ائمه اطهار سلام الله علیهم اجمعین و همچنین به پیشگاه حضرت امام عصر (عج) و نایب بر حقش حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله عالی) و همچنین به عموم مسلمانان جهان خصوصا خانواده‌های داغدار حادثه دیدگان خود را در این عزای عمومی شریک می‌داند.

 بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد تاکید کرد: از مسولین محترم دولت جمهوری اسلامی ایران و همچنین سایر مسولین دول اسلامی مجدانه می‌خواهیم تا ضمن پیگیری اتفاقات مشکوک و از قبل برنامه ریزی شده آل سعود بن یهود و پیگرد حقوقی در دادگاه‌های بین‌المللی و مجامع جهانی، قویا با عاملان این جنایت برخورد و تا زمانی که دولت سعودی از اقدامات ناشایست و بی‌تدبیری‌های بی شمار خود دست برنداشته سفرای این کشور را اخراج نمایند و روابط دیپلماتیک خود را به حالت تعلیق دربیاورند. همچنین از طریق سازمان کنفرانس اسلامی جهت تغییر در مدیریت امور حرمین شریفین و واگذاری این امور به شورایی متشکل از دول اسلامی اقدام عاجل به عمل آورند تا دیگر شاهد چنین حوادث تاسف برانگیزی نباشیم.

در خاتمه آمده است: همچنین از عموم ملت شریف ایران دعوت می‌شود تا در تجمع اعتراض آمیز یکشنبه 5 مهرماه مقابل سفارت آل سعود بن یهود شرکت کنند تا به این وسیله فریاد خشم و اعتراض خود را به دولت یهودی آل سعود برسانیم.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

عربستان سعودی به دنبال لغو حج است

رویترز از اعمال محدودیت عربستان در اعزام تعداد زائران به مناسک حج امسال خبر داد

بهره‌برداری از عربستان سعودی برای تحقق اهداف رژیم صهیونیستی /فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha