دبیر موسیقی فجر گفت:

تا چند روز آینده مواضعم را اعلام می‌کنم/ هیجانی حرف نمی‌زنم

تا چند روز آینده مواضعم را اعلام می‌کنم/ هیجانی حرف نمی‌زنم

به گزارش سراج24، حسن ریاحی  در پاسخ به اینکه چرا در جلسه ابلاغ رسمی حکم مدیریت جشنواره موسیقی فجر حضور نداشته است، گفت: فعلا تمایلی برای پاسخ به این سئوال ندارم و بعد از گذشت چند روز و با در نظر گرفتن تمامی جوانب و بررسی شرایط نسبت به ماجرایی که اتفاق افتاده توضیحات لازم را ارائه می‌دهم.

وی در پایان بیان کرد: به طور حتم همه حقایق باید برای من روشن شود تا بتوانم به طور کامل مواضعم را درباره این موضوع اعلام کنم بنابراین ترجیح می دهم فعلا صبر کنم و بعد از بررسی موارد پیش آمده، اظهار نظر رسانه ای داشته باشم؛ چراکه در این فضا اصلا درست نیست که بخواهیم با هیجان نسبت به موضوعی به این مهمی واکنش نشان دهیم.

بعد از اعلام رسمی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر مشارکت نداشتن خانه موسیقی در جریان برگزاری سی و یکمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، حمیدرضا نوربخش خواننده و مدیر عامل خانه موسیقی به عنوان مدیر این دوره از جشنواره از سوی علی مرادخانی معرفی شد.

صبح روز دوشنبه ۲۳ شهریور ماه نیز حکم رسمی این هنرمند  از سوی معاون هنری وزیر ارشاد با حضور سرپرست دفتر موسیقی، مدیر عامل انجمن موسیقی و مدیر عامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی و بدون حضور حسن ریاحی دبیر جشنواره به وی ابلاغ شد.

 

 

منبع:مهر
 

اخبار مرتبط

وضعیت شاخص‌های منفی در آثار نامزد شده‌ی جشنواره فیلم فجر چگونه است؟

خوب و بد جشنواره سی‌وهشتم فیلم فجر؛ نباید حقیقت را به مسلخ برد!

تحریم فجر، تیری که به سنگ خورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha