خوابی آرام با شنیدن صدای سفید!

خوابی آرام با شنیدن صدای سفید!
به گزارش سراج24، بسیاری از افراد برای استراحت یا خوابیدن در طول شبانه روز مجبور به مصرف قرص های خواب آور هستند اما گجت های بسیاری برای کمک به این افراد تولید و عرضه شده اند که از میان آنها می توان به دستبندهای آرامش بخش، هدست ها و ... اشاره کرد.
 
گجت جدیدی با نام Snooz عرضه شده که به افزایش کیفیت خواب کاربرانش می پردازد. این گجت متفاوت از گجت هایی است که تاکنون برای بهبود یا ارتقاء خواب کاربران عرضه شده اند. Snooz اتاق خواب کاربرانش را به بهترین مکان برای استراحت و بازیافتن آرامش تبدیل می کند. این گجت، دستگاه «شنوایی صدای سفیدی» نام گرفته که به پخش صداهایی می پردازد تا کاربرانش خواب راحت و ساده ای را تجربه کنند.
 
صدای سفید به صدایی گفته می شود که از ترکیب صداهایی با فرکانس های مختلف به وجود می آید. این گجت با شبیه سازی جریان هوا روی «ابررایانه ها» طراحی شده و از تکنولوژی های جدید و متفاوتی برای تولید صدای سفید طبیعی استفاده می کند که قابل کنترل و تنظیم است. اسپیکرهای Snooz دارای کیفیت مناسبی برای پخش موسیقی هستند.
 
 
مخترعان این دستگاه در حدود ۲۰۰۰ نفر را مورد بررسی قرار دادند که ۷۰ درصد از شرکت کنندگان معتقد بودند با کمک این دستگاه خواب آرام تری را تجربه کرده اند. نتایج بررسی ها نشان داد، استفاده از Snooz می تواند جایگزین مناسبی برای داروهای آرام بخش باشد. این دستگاه می تواند شب را به معنای کامل آرام کرده تا کاربرانش بتوانند کیفیت خواب خود را افزایش دهند.
 
این دستگاه از قابلیت برقراری ارتباط با اسمارت فون ها را نیز برخوردار است و به کاربرانش اجازه می دهد از راه دور و با کمک اسمارت فون یا تبلت ها به کنترل این گجت بپردازند. این دستگاه با قیمت اولیه ۵۹ دلار عرضه خواهد شد.
 
 
منبع:مهر

اخبار مرتبط

عکس/ خواب آلودگی بهاری در مجلس

«#نجومی‌_بگیرها» را عقیم کنید

بازتاب گزارشی دردناک در شبکه‌های اجتماعی/ روایت پرستویی، فرهادی، ده‌نمکی و بختیاری از گور خواب‌ها

0 نظر

ارسال نظر

capcha