عامل زورگیری از دختران جوان با شنیدن صدای ۶ گلوله تسلیم شد

عامل زورگیری از دختران جوان با شنیدن صدای ۶ گلوله تسلیم شد
به گزارش سراج24، ساعت 17 روز گذشته عوامل گشت موتورسوار کلانتری 132 نبرد در حال گشت‌زنی در خیابان شاهد بودند که زنی را مشاهده کردند که در حال دویدن به دنبال یک موتورسیکلت است و دائم از مردم کمک می‌خواهد.
مأموران بلافاصله در صدد متوقف کردن موتورسیکلت برآمدند و به تعقیب و گریز متهم پرداختند و چندین بار به وی تذکر ایست دادند‌ ولی متهم توجه نکرد و به فرار جنون‌آمیز خود ادامه داد.
نیروی‌های گشتی کلانتری نبرد به ناچار با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی یک تیر هوایی و 5 تیر جنگی دیگر به طرف متهم کردند که باعث شد، پسر شرور از ترس در میدان مالک اشتر متوقف شود و خودش را در اختیار مأموران بگذارد.
سپس شاکیه که "نازنین" نام داشت در محل دستگیری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: در حال عبور از عرض خیابان بودم که متهم به من نزدیک شد و با قاپیدن کیف بنده از محل گریخت.
سرگرد منصور حشمتیان رئیس کلانتری 132 نبرد درباره این خبر به خبرگزاری تسنیم گفت: متهم به کلانتری منتقل و پس از اعتراف به چندین فقره سرقت و زورگیری مشابه با تشکیل پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
 
 
منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

دستگیری اوباشی که پس از اتمام مسابقه فوتبال، قمه کشی کردند

دستگیری قاچاقچی موادمخدر در جنوب تهران

عاملان حمله تروریستی به کلانتری ۱۳ بندر امام دستگیر شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha