امیر پوردستان:

22 پادگان در کشور آماده فروش است

22 پادگان در کشور آماده فروش است
به گزارش سراج24، امیر احمدرضا پوردستان در حاشیه صبحگاه مشترک نیروهای مسلح خراسان رضوی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه نیروهای داعش در برخی از کشورهای هم‌مرز با شرق ایران حضور یافتند، اظهار کرد: ما هم اکنون در حال رصد تمامی فعالیت‌ها هستیم و با توجه به قابلیت‌ها و رصدهای اطلاعاتی می‌توانیم بگوییم که نیروهای مسلح برای مقابله با دشمن غافلگیر نمی‌شوند.
 
وی با اشاره به اینکه انتقال پادگان تیپ 77 مشهد به صورت کامل به 150 میلیارد تومان اعتبار نیازمند است، گفت: با توجه به اینکه هزینه انتقال پادگان‌ها باید از راه فروش پادگان‌های قبلی تامین شود ما در تلاش هستیم تا هرچه زودتر این هزینه‌ها را تامین کنیم.
 
پوردستان ادامه داد: در گذشته کار انتقال پادگان‌ها کمی کند پیش می‌رفت اما هم اکنون می‌توانیم بگوییم که ظرف یک پروسه پنج تا هفت ساله تمامی پادگان‌های مدنظر ستاد کل نیروهای مسلح منتقل می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه لشکر 77 استان تقریباً به صورت کامل منتقل شده است، ادامه داد: ما برای خراسان رضوی ظرفیت‌های عملیاتی خوبی را دیده‌ایم.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش بیان کرد: برای انتقال تمامی پادگان‌های کشور مبلغی برابر چند صد هزار میلیارد تومان نیاز است اما چون عملیات انتقال فاز به فاز انجام می‌شود می‌توانیم این هزینه را تامین کنیم اما مقوله واگذاری زمین‌ها پروسه خاص خود را دارد.
 
وی با بیان اینکه هم اکنون 22 پادگان در کل کشور آماده فروش است، گفت: اگر برای این پادگان‌ها مشتری وجود داشته باشد، آنها را خواهیم فروخت.
منبع: فارس

اخبار مرتبط

فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

منافقین به شدت مخالف ماندن ارتش بودند

به تحرکات احتمالی دشمن پاسخی سخت‌ می‌دهیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha