نماینده ولی فقیه در ناحیه قدس:

رزمایش اقتدار ثارالله نشان وحدت ملت ایران و بسیجیان است

رزمایش اقتدار ثارالله نشان وحدت ملت ایران و بسیجیان است
به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام و المسلمین زحمتکش نماینده ولی فقیه در ناحیه قدس در گفتگو با خبرنگار بسیج پرس گفت: نه تنها بسیجیان بلکه تمام ملت ایران با ایمان قلبی خود به ولایت فقیه، تا آخرین نفس مطیع فرمان ایشان هستند.
 
وی با اشاره به فتنه 88 تاکید کرد: حامیان جمهوری اسلامی ایران اینبار با بصیرت و آگاهی گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند و اجازه نخواهند داد که هیچ احدی به ملت ایران دست درازی کند.
 
حجت الاسلام زحمتکش با بیان اینکه ایران با ثبات ترین کشور در منطقه است، تصریح کرد: به حول و قوه الهی و رهبریت ولایت فقیه تهدیدات دشمن هیچ تاثیری بر آن نخواهد داشت.
 
وی هدف از رزمایش اقتدار ثارالله را نشان دادن وحدت ملت ایران و بسیجیان خواند و گفت: گروه های ضد انقلابی هرگز نمی توانند به نظام جمهوری اسلامی ایران دست پیدا کنند چرا که ملت ایران  مانند گذشته یک دل و یک زبان پیرو ولی فقیه زمان حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) هستند و با پیروزی روز افزون خود حامی کشورهای مظلوم منطقه هستند.
 
نماینده ولی فقیه با اعلام آمادگی برای رزمایش اقتدار ثارالله گفت: ان شاءالله رزمایش فردا توسط یگان های قرارگاه ثارالله که شامل 230 گردان از گردان های امام علی (ع)، امام حسین (ع)، عاشورا، الزهرا (س) و بیت المقدس برگزار می شود تا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان اسلام باشد.
 
 
منبع:بسیج پرس

اخبار مرتبط

چرا ماکت ناو هواپیمابر آمریکا در رزمایش سپاه غرق نشد؟

بیانیه بسیج جامعه پزشکی کشور به مناسبت روز بسیج اساتید

دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب/ طلوعی: با مشکل مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی در میان مسئولین مواجهیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha