"بیداری اسلامی در اذهان مردم شکل گرفته است"

راشد‌ الراشد: ادعای دخالت ایران میان بحرینی‌ها به «لطیفه‌ای خنده‌دار» تبدیل شده است

راشد‌ الراشد: ادعای دخالت ایران میان بحرینی‌ها به «لطیفه‌ای خنده‌دار» تبدیل شده است

به گزارش سراج24،راشد الراشد از رهبران برجسته جنبش 14 فوریه بحرین  اظهار داشت: بیداری اسلامی یک حرکت اصیل و مردمی است که سبب بیداری و هوشیاری ملت‌ها شده است و این یک حرکت سیاسی نیست و بلکه در همه ابعاد فرهنگی و اجتماعی سبب بیداری مسلمانان شده است.

وی افزود: بیداری اسلامی یک مسئله استراتژیک برای ملت اسلامی است که دشمنان با هر توطئه‌ای که بتوانند به دنبال انحراف و خاموشی آن هستند ولی با هدایت‌گری‌های امام خامنه‌ای و بیداری مردم این توطئه‌ها تحقق نمی‌یابد.

این مبارز برجسته بحرینی ادامه داد: بیداری اسلامی در اذهان مردم شکل گرفته است و این خاموش شدنی نیست، شما ببینید با وجود نکاتی که ما نسبت به برخی انقلاب‌ها در کشورهای منطقه داشتیم و داریم هر کجا صندوق رای در این منطقه گذاشته می‌شود جریان‌های اسلام‌گرا رای می‌آورند.

انقلاب بحرین به مردم متکی است نه احزاب

این رهبر جنبش بحرینی درباره وضعیت فعلی انقلاب بحرین بیان کرد: این انقلاب متکی به مردم و در میان مردم است و همچنان زنده و بانشاط جریان دارد و احزاب و گروه‌ها نیز فعال هستند.

وی درباره جنایات سردمداران آل خلیفه علیه مردم بحرین اظهار داشت: موج دستگری‌ها رژیم ال خلیفه خیلی وحشیانه است و بسیاری از مبارزان را از زن و مرد و کودک و پیر به طرز وحشتناکی دستگیر و زندانی کردند.

الراشد تصریح کرد: اکنون مردم بحرین تنها با آل خلیفه در مبارزه نیستند بلکه کشوررهای منطقه از اردن، پاکستان تا غرب و آمریکا با رهبری مزدوران آل سعود به طور مستقیم در بحرین حضور دارند و مردم مسلمان و مظلوم بحرین را می‌کشند و به مقدسات اسلامی و مساجد بی‌احترامی می‌کنند.

وی افزود: انقلاب مردم بحرین 5 سال است جریان دارد و به‌تنهایی در مقابل جبهه متحد شیاطین منطقه با محوریت عربستان مقاومت کرده و مطمئن باشید اگر حمایت‌های مزدورهای وهابی نبود حکومت آل خلیفه تا الان سقوط کرده بود هر چند پایه‌های رژیم آن متزلزل شده است.

این مبارز برجسته بحرینی درباره اهداف غرب از دخالت در مسائل بحرین گفت: غرب و سازمان ملل برخلاف ادعاهای دروغین خود مبنی بر دفاع از حقوق بشر، از ظالمان حمایت می‌کند و می‌بینیم در منطقه از یمن تا سوریه و عراق و فلسطین و هر نقطه دیگر که مردم به دنبال استقلال و عزت خود هستند و نمی‌خواهند به غرب باج بدهند مورد تجاوز قرار می‌گیرند و این متاسفانه منطق حاکم بر جهان است.

الراشد تصریح کرد: غرب دنبال ایجاد خاورمیانه جدید با محوریت رژیم صهیونیستی است و برای همین با ایجاد گروه‌های وحشی و تروریستی چون داعش دنبال مخدوش کردن چهره اسلام هستند، با همه این اسلام هراسی‌ها جریان بیداری اسلامی در بین همه ملت‌ها شکل گرفته است.

 

این مبارز بحرینی درباره نقش رهبری امام خامنه‌ای در هدایت جریان بیداری اسلامی در بحرین افزود: امام خامنه‌ای علاوه بر اینکه یک اندیشمند و فرهیخته است خلاف رهبرهای بزدل عربی مقتدر و با صلابت و سالم است و برای امت اسلامی یک هدیه الهی است.

وی تصریح کرد: اگر هدایت‌گری‌ها و حمایت‌های معنوی ایشان از نهضت بیداری اسلامی نبود تاکنون این نهضت منحرف و یا در نطفه خفه شده بود و ایران با مدیریت ایشان به الگوی سالم و مقتدر برای کشور‌ها مبدل شده است.

الراشد در بخش دیگری از سخنانش درباره همبستگی مردم بحرین و ایران افزود: مردم بحرین ارتباط‌های خانوادگی از قدیم با ایرانی‌ها دارند به طوری که یک سوم بحرینی‌ها ایرانی اصل هستند و با وجود سیاست تغییر ترکیب جمعیت حکام آل‌خلیفه 75 درصد مردم بحرین شیعیان هستند که این مسائل سبب ارتباط نزدیکی بین مردم این دو کشور و تشکیل یک هویت مشترک شده است.

وی درباره ادعای کشورهای حاشیه خلیج‌فارس درباره دخالت ایران در مورد سایر کشور‌ها گفت: این کشور‌ها از نفوذ معنوی ایران و الگوشدن ایران هراس دارند و این حرف که ایران دخالت می‌کند از حرف‌های بیهوده است که همیشه مطرح می‌کنند.

ادعای دخالت ایران میان بحرینی‌ها به «لطیفه‌ای خنده‌دار» تبدیل شده است

این مبارز بحرینی بیان کرد: در کشور بحرین حکام نادان آل خلیفه هر اتفاقی که می‌افتد به ایران ربط می‌دهند به طوری این به یک شوخی بین مردم بحرین مبدل شده است.

این نمانیده جنبش مردم بحرین گفت: بهترین تعبیر را امام خامنه‌ای درباره مردم بحرین بیان کردند و گفتند که انقلاب و مردم بحرین مظلوم هستند و کشوری با وسعت اندک و با جمعیت چند هزار نفری به‌طور وحشیانه مورد حمله ائتلاف دول عربی و غربی واقع شده است.

وی افزود: مظلومیت مضاعف مردم بحرین خفقان و بایکوت رسانه‌ای که آل‌خلیفه علیه انقلاب مردم اعمال کرده و با اینکه هر روز مردم در خیابان‌ها هستند و انقلاب استمرار دارد ولی هیچ خبری را اجازه انعکاس نمی‌دهند.

مبارز برجسته بحرینی گفت: مردم بحرین به هیچ وجه خسته نشدند و 5 سال است استقامت کردند و اگر هزار سال هم طول بکشد تا سقوط رژیم ظالم آل خلیفه انقلاب ادامه دارد.

وی درباره توافق هسته‌ای ایران با کشورهای 1+5 و تاثیر آن در جریان مقاومت بیان کرد: این توافق هسته‌ای‌‌ همان طور که امام خامنه‌ای تاکید کردند در جریان مقاومت خللی وارد نمی‌کند و ما این را یک پیروزی بزرگ می‌دانیم.

الراشد تاکید کرد: کشورهای حاشیه خلیج فارس فقط حرف می‌زنند که ایران دخالت می‌کند و جرأت ندارند به ایران نزدیک بشوند چرا که غیرت ایرانی‌ها آنان را به خاک سیاه می‌نشاند، ما بارها گفته‌ایم شما که مسبب همه مشکلات خود را ایران می‌دانید، چرا مردم کشور خود را مورد حمله قرار می‌دهید؟ خوب اگر جرات دارید ایران را مجازات کنید.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

تمجید صالح از نقش ایران در حمایت از عراق

فرانسه: در برجام می‌مانیم

آمریکا در آرزوی کاپیتولاسیون جدید!

0 نظر

ارسال نظر

capcha