«محله باصفا» با چه اهدافی تولید شده است؟

رونمایی از 3 اثر فاخر ملی در حوزه بازی های تلفن های هوشمند/«محله با صفا»گامی نو در تولیدات فرهنگی و رسانه ای

رونمایی از 3 اثر فاخر ملی در حوزه بازی های تلفن های هوشمند/«محله با صفا»گامی نو در تولیدات فرهنگی و رسانه ای
جوانان خوش فکر و با استعداد استان فارس این بار با برنامه ریزی، پشتکار و به کار گرفتن ذوق و هنر در کنار تخصص فنی ؛ توانسته‌اند در دنیای فناوری های جدید، گامی نو در بازی سازی و تولید محصولات ارزشی بردارند و با ارائه اولین ها در زمینه سبک زندگی ایرانی اسلامی و معرفی مشاهیر و مفاخر ایران اسلامی، وارد عرصه فرهنگ سازی در حوزه رسانه های دیجیتال بشوند .
 

از جمله این تولیدات؛ بازی محله با صفا است که تنها دو هفته پس از رونمایی با استقبال گسترده مخاطبین مواجه شده و با بیش 13هزار بار دانلود، در بخش تازه های برگزیده کافه بازار قرار گرفته است. 
بازی "محله با صفا" گامی نو در تولیدات فرهنگی و رسانه ای ایران اسلامی است که یک سرگرمی سالم و سازنده را به مخاطبین خود ارائه داده است . خانواده های ایرانی در محله باصفا، تجربه یک بازی دسته جمعی را خواهند داشت و علاوه بر سرگرمی و هیجان ، صدها نکته آموزشی و کاربردی سبک زندگی را در قالب خود بازی ها و سوالات ابتدای هر بازی و رجوع به "کتابخانه بزرگ موضوعی موجود در  بازی" فرا خواهند گرفت. به بیان دیگر؛ این بازی  شامل بخش های بسیار متنوع محتوایی ، مشاوره ای ، آموزشی و پرسش و پاسخ در کنار خود بازی هاست.
بازی  "محله با صفا" توسط  "استودیو بازی سازی و سرگرمی های ایرانی اسلامی مِهاد شیراز" و با حمایت های مادی و معنوی "سازمان فضای مجازی سراج" تولید شده است.
«محله باصفا» با چه اهدافی تولید شده است؟
:: ارائه یک سرگرمی سالم و سازنده متناسب با شأن و ذائقه  خانواده ایرانی برای اوقات فراغت خانواده ها
:: ارائه نکات کاربردی و آموزشی سبک زندگی اسلامی با نگاهی جامع به نیازهای خانواده ها
:: توجه به ایجاد فضای صمیمی و سنتی مطلوب خانواده ها با استفاده از نمادهای تصویری و انیمیشنی
:: توجه دادن خانواده ها به جایگاه اقوام و خویشاوندان :: توجه دادن خانواده ها به جایگاه و کارکردهای سازنده مسجد
:: ارائه قدرت انتخاب به کاربر برای ترجیح شاخصه های سبک زندگی اسلامی بر سایر سبک ها
جوایز اهدایی به خانواده های برگزیده در این بازی ، 50 میلیون تومان خواهد بود!
مجموعه «مردان ماندگار»یکی دیگر از محصولات رونمایی شده است که در این مجموعه  سعی بر این بوده است تا با پرداختن به زندگی14 تن از مشاهیر علمی، ادبی، هنری و ورزشی ایران اسلامی، علاوه بر معرفی این افراد به کودکان امروز جامعه و آشنایی آن ها با اختراعات، تالیفات، زندگینامه و شرایط تحصیلی ومعیشتی اندیشمندان، با معرفی الگویی موفق از نوابغ ایرانی، فرزندان این مرز و بوم را به تلاش بیشتر برای رسیدن به قله های موفقیت تشویق کنیم . «مردان ماندگار»؛ علاوه بر روایت داستان زندگی مشاهیر، 42 دستاورد مهم و شاخص این مشاهیر را به کودکان معرفی میکند.
 دیگر محصول رونمایی شده این موسسه بازی جذاب نبرد هور اولین بازی تلفن همراه ویژه شناسایی و تخریب در دوران دفاع مقدس با محوریت معرفی غواصان دوران دفاع مقدس میباشد .
بازی نبرد هور، یک بازی دو بعدی (و سه مرحله ای) است که در محیط هور، نیزار و آبراهه طراحی شده و کاربر در هر مرحله دو ماموریت شناسایی (به عنوان یک رزمنده غواص) و  تخریب مواضع شناسایی شده (به عنوان رزمنده سوار بر قایق ) را بر عهده دارد. در مجموع می توان 6 مرحله مجزا از هم را برای این بازی در نظر گرفت.
کاربر ضمن بهره مندی از جذابیت های بازی با عبور از موانع دشمن، شناسایی مواضع دشمن، درگیری و جنگ و تخریب مواضع دشمن ، اطلاعات و آموزش های ویژه ای در خصوص غواصی، لوازم غواص، روش های شناسایی و ... به دست خواهد آورد.
قابل ذکر است که محصولات جدید این موسسه هم راه است و از آن جمله میتوان به :
بازی تاریخی – حماسی "بردیا"  که در انتهای تابستان سال 1394 رونمایی خواهد شد.
همچنین اپلیکیشن تعاملی «من محمد هستم» زندگی و سیره پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله)  در قالب داستان مصور انیمیشنی و تعاملی برای پلتفرم های اندروید است که به هفت زبان زنده دنیا ارائه می گرددو.. اشاره کرد .
هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با سایر محصولات این موسسه ، می توانید به آدرس mehadrasaneh.ir  مراجعه فرمایید.

 

اخبار مرتبط

بزرگترین بازی تلفن همراه با موضوع خانواده و سبک زندگی ایرانی اسلامی/ مسابقه بازی «محله با صفا»+لینک دانلود بازی

0 نظر

ارسال نظر

capcha