امروز در نخلستان اوج

خالق «کربلا کربلا ما داریم می‌آییم» تجلیل می‌شود+صوت

به گزارش خبرنگار ما، مداحی زیبا و ماندگار «کربلا کربلا ما داریم می‌آییم» از آن دست نواهایی است که کمتر کسی را پیدا می‌کنید که آن را نشنیده باشد. شاعر خوش ذوق این مداحی با نام بردن از شهدای برجسته‌ی انقلاب و جنگ تحمیلی، تأکید می‌کند که راه این شهدا همچنان ادامه دارد. اما با این حال معدود کسانی هستند که شاعر و مداح این نوای معروف یعنی «اکبر شریعت» را بشناسند.


به همین خاطر مراسم پاسداشتی برای آقای «اکبر شریعت» سُراینده و مداح «کربلا کربلا ما داریم می­ آییم» برگزار می‌شود. در این مراسم علاوه بر تجلیل از «اکبر شریعت»، سایر عوامل این مستند ماندگار نظیر کارگردان، فیلم­بردار، صدابردار و ... نیز مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.


حاج سعید قاسمی، نادر طالب­ زاده، گل­علی بابایی، وحید جلیلی، محمدحسین جعفریان، سید نظام­ الدین موسوی، مصطفی دالایی، مهدی همایون­ فر، علی طلایی، محمد صدری، محمدمهدی سیار و... برخی از مدعوین این نشست برای تجلیل از این مداح حماسه‌ساز هستند. این مراسم امروز از ساعت 18:30 در نخلستان سازمان هنری رسانه‌ای اوج به نشانی «خیابان طالقانی، روبروی سینما فلسطین، خیابان برادران مظفر شمالی، شماره 98» برپا می‌گردد.

اخبار مرتبط

مجله «راه» به منزل شصتم رسید

زمانی جناح فرهنگی مؤمن وجود نداشت/منزوی کردن جوانان مومن انقلابی آسان نیست

جشنواره عمار در روستاهایی که تلویزیون در آنها آنتن نمی دهد/ نسبت جشنواره عمار با تلویزیون

1 نظر

پاسخ1393/05/13 - 00:38

افسوس که امروز گرفتار احمدی نژادها و حسن رو حانیها شدیم من راز اوج و قدرت را میدانم ولی افسوس کسی حرف مرا نمیشنود

گمنام

ارسال نظر

capcha