۹۰ شهید حزب‌الله لبنان در سوریه

به گزارش « سراج24 » این روزها که تمام کفر و نفاق در برابر جبهه حق صف آرایی کرده است، مجاهدانی مظلومانه بار حمایت از مقدسات مسلمین را بر دوش می کشند و در سکوت کامل به شهادت می رسند؛ جوانان شیعه لبنان و عراق که همچون بنیان مرصوص، در برابر تروریست های چندملیتی که با سلاحهای غربی ـ عربی ـ عبری مسلح شده و به جان دین و میهن مسلمانان افتاده اند.

«سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان در مراسم سالگرد پیروزی در جنگ 33 روزه که در منطقه مرزی عیتاالشعب برگزار شد تأکید کرد، یکی از پاسخ‌های ما به اقداماتی نظیر انفجار بیروت این خواهد بود که اگر یک هزار رزمنده در سوریه داریم آنها به دو هزار نفر خواهند رسید و اگر پنج هزار نیرو داشته باشیم آنها 10 هزار نفر خواهند شد و اگر ضرورت ایجاب کند خود من و همه نیروهای حزب‌الله برای حمایت از مردم سوریه، لبنان، فلسطین، قدس و مقاومت به سوریه خواهیم رفت.

حزب الله لبنان از اواخر سال 2012 در درگیری‌های سوریه مشارکت داشته است و شمار شهدای آن تا زمان انتشار این گزارش از حدود 250 تن اعلام شده است.

در ادامه تصاویر 90 شهید حزب الله که در مناطقی از جمله القصیر، السیدة زینب، حمص، ریف دمشق، الغوطة الشرقیة به فیض شهادت نائل شده اند، به نمایش در می‌آید:

 

 

اخبار مرتبط

عکس:شهر جنگ زده حمص

شهر حمص سوریه پس از آزادسازی+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha