پیکر شهید سعید کمالی در معراج شهدا

پیکر شهید سعید کمالی در معراج شهدا

به گزارش سراج24، پیکر مطهر شهید مدافع حرم، سعید کمالی کفراتی که چهار سال پیش در کربلای خانطومان به شهادت رسید، دو روز پیش در جریان تفحص پیکر مطهر شهدا سوریه کشف و شناسایی شده است. پیکر این شهید به همراه پیکر مطهر شهید علی جمشیدی به تهران منتقل شده و هم اکنون در معراج شهدای مرکز است. تصویر پیکر این شهید مدافع حرم در ادامه قابل مشاهده است:
شهید مدافع حرم سعید کمالی در سال 69 در روستای کفرات بخش هزارجریب شهرستان نکا به دنیا آمد. چهار ساله بود که به دلایل مختلف، خانواده اش به شهرستان ساری آمد و در شرقی ترین نقطه شهر(عبور زغال چال)ساکن شدند. او پس از فارغ التحصیلی از رشته علوم سیاسی دانشگاه قم در سپاه ناحیه میاندورود (سورک) مشغول به کار شد. اردیبهشت 91 پس از بازگشت از سفر حج ازدواج کرد که ثمره این ازدواج یک پسر بنام «امیرمهدی» شد. این شهید والامقام 17اردیبهشت سال 95 پس از نقض آتش بس در سوریه، به همراه 13 تن از همرزمانش در شهرک راهبردی خان طومان سوریه به دست تکفیری ها به شهادت رسیدند.
بعد از شناسایی هویت پیکر مطهر شهید جواد الله کرم و شهید علی جمشیدی ، سعید کمالی سومین شهید مدافع حرم از منطقه خان طومان است که طی یک ماه گذشته پیکرش در سوریه تفحص و هویتش شناسایی شده است.

اخبار مرتبط

برگزاری نشست «شهید سلیمانی، سردار مقاومت، صلح و اتحاد امت اسلامی» در تهران

دیدگاه امام خمینی (ره) درباره حقوق بشر چه بوده است؟

تشییع پیکر ۲۶ شهید همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه (س)

0 نظر

ارسال نظر

capcha