وزش نسیم وحدت

وزش نسیم وحدت

به گزارش سراج24، عباس محمدیان رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی در یادداشتی نوشت: یکی از معدود ترین کسانی که درست و به موقع می رود و باز درست و به موقع می آید «شهید» است. اگر همین روزها را ببینیم و رهاورد شهیدان آمده را بررسی کنیم به این گزاره مومن خواهیم شد که درست و به موقع می آیند درست همان زمانی که باید، می آیند و به اعجاز حضور خود، راه را نشان می دهند.
ماجرای بازگشت غواصان شهید و دست بسته را یادمان هست چه عاشورایی خلق کرد در جامعه و چه سان همه افراد را با هر نگاه پای کار آورد و لشکری فراهم ساخت از هنرمندان تا به رسا ترین و جهانی ترین زبان، به روایت کربلای 4 بپردازند؟ یادمان هست ماهی هایی بال بسته، چهره های رها در آب. پرواز ماهی و ده ها تصویر دیگر که خلق شد؟ یادمان هست مراسم تشییع شهدا در بلوار معلم مشهد که یک شهر را در کلاس بزرگ ترین معلم ها نشاند؟ حالا هم باز دارد همان اتفاق در گونه ای دیگر تکرار می شود.
192 شهید تازه دارند در دهه کرامت، ایران را عطر افشانی می کنند و در این قافله بزرگ، شهید بزرگی است که انگار به رسالتی بزرگ هم مبعوث شده است تا دگر باره نشان دهد قدرت ابطال سحر شیاطین را آنان که آرزومندان تفرقه اند و دست در دامان پر از بذر نفرت می کنند و این بار اختلاف سلاح مخربی است که در دست گرفته اند؛ اختلاف! این هم بذری است که دشمنان می کوشند در مزرعه ذهن ایرانی و افغانی بکارند تا در جغرافیای واسط این دو ملت به بار بنشیند. دو ملتی که فقط یک خط جبری جغرافیایی میان شان حائل است والا به زبان و دین و فرهنگ، اشتراکاتشان تا مرز یگانگی است.

اخبار مرتبط

برنامه هیئات عزاداری برای شهادت امام هادی(ع) اعلام شد

مراسم شهادت حضرت امام هادی (ع) در حرم کریمه اهل بیت برگزار می شود

مصادیق شهادت ۴۰ شهید مدافع سلامت تأیید شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha