حسین یکتا در همایش دستاوردهای جبهه فرهنگی انقلاب در فضای مجازی:

فعالان فضای مجازی در گام دوم انقلاب نیاز به طرحی جدید دارند

فعالان فضای مجازی در گام دوم انقلاب نیاز به طرحی جدید دارند

به گزارش خبرنگار سراج24، حاج حسین یکتا مسئول قرارگاه جهادی امام رضایی‌ها در همایش معرفی دستاوردهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در فضای مجازی ضمن تقدیر از اقدامات سازمان فضای مجازی سراج در حمایت از جوانان انقلابی فعال در حوزه های مختلف فضای مجازی اظهار داشت: اگر امروز در عرصه‌های فضای مجازی کم و قلیل هستیم نباید باعث ترس و هراس ما بشود، ما برای این نبرد نابرابر در فضای مجازی باید تلاش کنیم.

وی خطاب به جوانان انقلابی فعال در حوزه های مختلف فضای مجازی گفت: شما جوانان عزیز ضمن اینکه مجاهدت و استقامت خود را در این راه حفظ می کنید باید مراقب باشید تا از مسیر مستقیم خارج نشوید.

وی در ادامه به رشد پرشتاب تحولات فضای مجازی نیز اشاره کرد و افزود: حال که وارد گام دوم انقلاب اسلامی شده‌ایم باید طرحی جدید و نو داشته باشیم و از سازمان سراج نیز انتظار می‌رود در این زمینه اقدام لازم را انجام دهد.

این فعال عرصه های جهادی با تاکید بر ضرورت ایجاد تحول در اقدامات جبهه فرهنگی انقلاب در فضای مجازی اذعان کرد: حس می‌کنم که حال این بچه های فعال در فضای مجازی باید حول حالنا بشود، حس می‌کنم باید کاری صورت بگیرد که برکت کار این بچه ها چندبرابر شود؛ اگر عرصه فضای مجازی را یک جنگ و نبرد واقعی می‌دانیم باید نظاماتی برای نمایان شدن حسن باقری‌ها و صیاد شیرازی‌ها و آوینی های این جنگ تمام عیار در نظر گرفت.

وی در پایان به وعده نصرت الهی مجاهدین نیز اشاره کرد و گفت: خداوند وعده پیروزی داده و این احتمال وجود دارد تا اتفاقاتی صورت بگیرد که فضای مجازی که در دست دشمنان ماست به ید یداللهی شما جوانان مومن و انقلابی فتح بشود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اولین دورهمی بانوان انقلابی فعال فضای مجازی زاهدان برگزار شد + تصاویر

کتابخانه اربعین

"شب‌های پرستاره" با روایتگری "حاج حسین یکتا" در گلزار شهدای استان قم

0 نظر

ارسال نظر

capcha