چهاردهمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام شاهد روزهای 7 و 8 آذرماه در شهرستان ارومیه استان آذربایجان غربی برگزار می شود که اسامی کشتی گیران ایران برای حضور در این مسابقات به شرح زیر است:
اوزان |
« تیم الف » |
« تیم ب » |
« تیم توسعه» |
57 کیلوگرم |
رضا علی جان زاده (مازندران) |
محمد کابلی(البرز) |
سینا طاهر خانی(قزوین) |
61 کیلوگرم |
مجید داستان(تهران) |
علی قیانوری(همدان) |
رضا عرب(گلستان) |
65 کیلوگرم |
امیر حسین مقصودی(تهران) |
علیرضا اشکیور(مازندران) |
مهران عسگری(مرکزی) |
70 کیلوگرم |
حسین اباذری(مازندران) |
حسین آراسته(تهران) |
امیر طاها برفه ای (کرمان) |
74 کیلوگرم |
امیر حسین کاوسی(مازندران) |
محمد نخودی(مازندران) |
سهیل پرسته(گیلان) |
79 کیلوگرم |
سجاد غلامی(البرز) |
حیدر قربانی(تهران) |
نعمت کریم بهاری(سمنان) |
86 کیلوگرم |
ابوالفضل هاشمی(مازندران) |
علیرضا صادقی( البرز) |
علی شیران(اصفهان) |
92 کیلوگرم |
علیرضا عبدالهی (تهران) |
سیاوش ملکی فرد( لرستان) |
علیرضا صفویه (قزوین) |
97 کیلوگرم |
عباسی فروتن(مازندران) |
پوریا افشار(گیلان) |
موسی الرضا تاتاری(گلستان) |
125 کیلوگرم |
امیر حسین زارعی(مازندران) |
عرفان جعفری(مازندران) |
امین محمد ملاحی (گلستان) |
ذخیره |
86 کیلوگرم : سجاد حبیبی (تهران) 97 کیلوگرم : سید رضا چراغی (مازندران) |
61 کیلوگرم : مهدی شیرازی(توابع تهران) 74 کیلوگرم : آرمین بابایی (کرمانشاه) |
65 کیلوگرم : محمدرضا طهماسب پور(تهران) 125 کیلوگرم : ابوالفضل رستم پور(گیلان) |
سرمربی |
تقی اکبر نژاد |
||
مربیـان |
علی شکری پورـ امیر گنجی ـ مهدی برائتی ـ صادق گودرزی ـ حسن طهماسبی ـ یک مربی به معرفی استان های البرز ـ همدان ـ قزوین و کرمانشاه |
||
مدیرتیم های ملی پایه |
امیر توکلیان |
||
سرپرست |
اسماعیل پلویی |
اوزان |
« تیم الف » |
« تیم ب » |
« تیم توسعه » |
55 کیلوگرم |
پویا دادمرز (خوزستان ) |
محسن شیخی (البرز) |
علی شریفات(خراسان جنوبی) |
60 کیلوگرم |
رضا مردی (قم) |
میلاد رضا نژاد (خوزستان) |
امید آرامی (سیستان و بلوچستان) |
63 کیلوگرم |
آرمین محب ثابت(تهران) |
سعید ارجمندی (فارس) |
سیاوش منصور(اردبیل) |
67 کیلوگرم |
محمدرضا مختاری(فارس) |
مصطفی کاید خورده (خوزستان) |
بهرام معروف خانی(اردبیل) |
72 کیلوگرم |
یوسف حسینوند(خوزستان) |
عارف حبیب الهی (تهران) |
محمد مهدی شهسواری (کرمان) |
77 کیلوگرم |
علی سلیمانی (قم) |
محمد ناقوسی(خوزستان) |
علی کبیری(چهار محال و بختیاری) |
82 کیلوگرم |
حسین فروزنده(تهران) |
مجید مسعودی (مازندران) |
شاهین شریعتی (کردستان) |
87 کیلوگرم |
ارشام بهرام زاده(البرز) |
امید محمودی(خوزستان) |
سجاد سبکتکین (اصفهان ) |
97 کیلوگرم |
وحید دادخواه (خراسان رضوی) |
ابوالفضل سید مهدوی (توابع تهران) |
محمد بیگی (ایلام) |
130 کیلوگرم |
میلاد عبدولی(خوزستان) |
سبحان حسینوند(لرستان) |
نوید اله قلی نوسی (آذربایجان شرقی) |
ذخیره |
60 کیلوگرم : امیر حسین خوانساری( خوزستان) 130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (مازندران) |
55 کیلوگرم: رضا علیزاده (مازندران) 72 کیلوگرم : محمدرضا رستمی (فارس) |
63 کیلوگرم : شاهین بداغی(خوزستان) 77کیلوگرم : عبداله اربابی ( اردبیل) |
سرمربی |
حمید باوفا |
||
مربیـان |
حسن حسین زاده ـ مهرداد اسفندیاری فر ـ روح اله دل انگیز ـ یک مربی به معرفی استان های تهران ـ کردستان ـ البرز ـ ایلام وکرمان |
||
سرپرست |
مهدی شربیانی |
انتهای پیام/