۱۶ زندانی غیرعمد آزاد شدند

۱۶ زندانی غیرعمد آزاد شدند

به گزارش سراج24؛ سید حشمت‌الله حیات‌الغیب اظهار داشت: ۱۶ زندانی نیازمند جرایم غیرعمد با پیگیری ستاد دیه و همت نیکوکاران در ایام اربعین حسینی از بند زندان رهایی یافتند.

وی افزود: نیکوکاران استان تهران به تاسی سیره حسینی در ایام اربعین با پرداخت ۱۴ میلیارد ریال بدهی ۱۶ نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را پرداخت کردند.

وی با اشاره به ضرورت نهادهای مردمی در عرصه کمک به زندانیان نیازمند گفت: گره‌گشایی و نجات دیگران، از سیره ائمه اطهار است که در ایام خاص مذهبی مانند اربعین بیش از ایام دیگر مورد توجه قرار می‌گیرد.

عضو هیئت امنای ستاد مردمی دیه نمایندگی استان تهران ادامه داد: همزمان با اربعین حسینی و کمک ۱۴ میلیارد ریالی نیکوکاران استان تهران، ۱۵ زندانی مرد و یک زندانی زن را پرداخت کرده و به کانون خانواده بازگرداندند.

بر اساس این خبر، خیران و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۵۹۱۶ هدایای نقدی خود را واریز کنند همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی ۵، پلاک ۱۹، طبقه سوم، شماره تلفن ۸۸۸۶۲۰۲۷ با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

اخبار مرتبط

ارائه بیش از ۱.۸ میلیون خدمت درمانی به زائران حسینی

آزادی ۳ هزار زندانی واجد شرایط در سالروز شهادت حاج قاسم

تکلیف جامعه‌ فرهیخته دانشگاهی را تبیین و تدوین آموزه‌های کربلا و تبدیل تاریخ به علم می‌دانم

0 نظر

ارسال نظر

capcha