تشکیل پرونده قضایی برای حادثه ریزش ساختمان‌ در خلازیر

تشکیل پرونده قضایی برای حادثه ریزش ساختمان‌ در خلازیر

به گزارش سراج24؛ از مرکز رسانه قوه قضاییه، علی صالحی در خصوص ریزش ساختمان در منطقه خلازیر، واقع در جنوب تهران اظهار داشت: عوامل انتظامی و شهرداری تهران با توجه به وجود ساختمان‌های ناایمن در این محدوده، از بامداد روز یکشنبه با حضور در منطقه خلازیر، نسبت به اجرای عملیات تخریب این ابنیه ناایمن، اقدام کردند.

دادستان تهران تصریح کرد: متاسفانه در حین اجرای این عملیات‌ها، یکی از ساختمان‌ها دچار ریزش شده و تعدادی از نیروهای انتظامی و شهرداری تهران زیر آوار محبوس می‌ شوند.

وی افزود: حسب بررسی‌های صورت‌پذیرفته، طی این حادثه، تاکنون سه نفر جان خود را از دست داده که پیکر این افراد توسط عوامل امدادی حاضر در صحنه، از زیر آوار خارج گردیده است.

صالحی تاکید کرد: در ساعات اولیه وقوع حادثه موصوف، این دادستانی ضمن تشکیل پرونده قضایی در این زمینه و اعطای ماموریت به دو تن از معاونین و همچنین تعیین بازپرس ویژه به منظور حضور میدانی در محل واقعه، بررسی ابعاد حادثه، صدور دستورات لازم و مدیریت امور مستحدثه، نسبت به ورود میدانی به واقعه‌ی موصوف اقدام کرده است که متعاقباً اطلاع رسانی لازم از نتیجه اقدامات، صورت خواهد پذیرفت.

اخبار مرتبط

تلاش برای کاهش قیمت مسکن ملی

قیمت آپارتمان در پردیس ۲۵ درصد کاهش یافت

تاکید وزیر کار بر ایجاد اشتغال و درآمد مکفی برای مرزنشینان

0 نظر

ارسال نظر

capcha