هجمه تبلیغاتی علیه کودک‌سوزی صهیونیست‌ها نتیجه داد

رژیم غاصب صهیونیستی، اقدام کودک‌سوزی خودش را محکوم کرد

رژیم غاصب صهیونیستی، اقدام کودک‌سوزی خودش را محکوم کرد

به گزارش سراج24، رژیم اشغالگر قدس در یورش بی‌رحمانه خود به روستای دوما در جنوب نابلس، دست به جنایت سوزاندن نوزاد شیرخوار فلسطینی زد که این اقدام با واکنش شدید کشورهای مختلف و سازمان‌های جهانی و مردم همراه شد. کاربران فضای مجازی هم با راه‌اندازی هشتک «زنده سوزانده شد» و ارسال تصاویر و پوسترهای ضد صهیونیستی خشم خود را به این خبر نشان دادند.

رژیم اشغالگر صهیونیستی که میزان نفرت جامعه جهانی را مشاهده کرده است در اقدامی همراه با فرار رو به جلو این اقدام را محکوم کرد، رادیو صدای اسرائیل در گزارشی آورده است: «ابراز همبستگی با خانواده یک فلسطینی که دخترک 18 ماهه آنان در آتش سوخت و سه تن دیگر زخمی شدند ادامه دارد و امروز یک هیات مشترک از روحانیون یهودی و مسلمان به بیمارستان رفتند و از زخمی‌ها عیادت کردند».

به گزارش صدای اسرائیل کابینه امنیتی رژیم منحوس صهیونیستی در نشست یکشنبه شب خود به نهادهای امنیتی و سازمان‌های انتظامی این رژیم دستور داد برای جلوگیری از سوءقصدهای تروریستی که عوامل تندرو یهودی در آن دست دارند، به بیشترین تلاش دست بزنند و از همه امکانات قانونی برای شناسایی و بازداشت افراد مظنون استفاده کنند.

بنا بر همین گزارش، وزیران کابینه کودک‌کش صهیونیستی که با تمامی امکانات خود اقدام به نسل‌کشی مسلمانان می‌کند و سابقه کشتار بی‌رحمانه مردم مظلوم غزه را دارد، از اقدام عوامل تحت امر خود ابراز انزجار کردند و گفتند به آتش کشیدن خانه یک خانواده فلسطینی در روستای دوما در کرانه باختری یک عمل تروریستی است و هیچ فرقی با جنایات تروریستی نهادهای فلسطینی ندارد و مسببین آن باید شناسایی و شدیدا مجازات شوند و افراد تندروی یهودی را باید تعقیب و مجازات کرد تا این پدیده ناهنجار بیش از این گسترش نیابد.

رادیو صدای اسرائیل مدعی شد نهادهای امنیتی و انتظامی اسرائیل هنوز نتوانسته‌اند در مورد شناسایی سوء‌قصدکنندگان به خانواده فلسطینی هیچ سرنخی بدست آورند، ولی تلاش آن‌ها در ابعاد گسترده ادامه دارد. 

صدای اسرائیل مواضع فلسطینی‌ها درباره مسئولیت آتش‌زدن کودک فلسطینی توسط رژیم اشغالگر قدس را بهره‌گیری تبلیغاتی عنوان کرد و بیان داشت: «هیات‌های مشترک روحانیون یهودی و مسلمان می‌کوشند تفاهم و دوستی ایجاد کرده و نگذارند که تنفر و خشونت بیش از این گسترش یابد». 

رسانه‌های همگانی اسرائیل اقدام بی‌رحمانه این رژیم را ناشی از اقدامات خود فلسطینی‌ها دانستند و گفتند: «در حالی که یک گروه از مردم کرانه باختری چنین اعمال خشونت باری را شدیدا محکوم می‌دانند، برخی دیگر یادآور می‌شوند که خشونت ناشی از ترور فلسطینی‌ و جنایات آنان علیه اسرائیل است که این‌گونه علف‌های هرزه را در جامعه اسرائیلی به بار می‌آورد».

منشه امیر با نام واقعی منوچهر ساچمه‌چی، روزنامه‌نگار ایرانی-اسرائیلی مقیم اورشلیم و سردبیر بخش فارسی وب‌گاه وزارت امور خارجه اسرائیل در برنامه تفسیر سیاسی با عنوان «کدام حکومت کودک‌کش است؟ اسرائیل؟» این هفته رادیو صدای اسرائیل به موضوع کودک‌کشی رژیم صهیونیستی و مواضع پیرامون آن پرداخت.

وی که پنج دهه در بخش فارسی رادیو اسرائیل فعالیت داشته، سخنان مقام معظم‌رهبری درخصوص جنایات این رژیم شگفت‌آور دانست و گفت: «[حضرت آیت‌الله]علی خامنه‌ای در واکنش به اقدامات دفاعی ارتش اسرائیل در سرکوب عملیات آدم‌کشی سازمان‌های تحت حمایت حکومت اسلامی ایران در غزه، به اسرائیل لقب کودک کش داده بود».

این نویسنده رادیو اسرائیل افزود: «[امام]خامنه‌ای، همانند مرشد خود [امام]روح‌الله خمینی، همیشه کوشیده است پایه‌های حکومت خود را از طریق ایجاد تنفر نسبت به دیگران تقویت کند و بارها القابی به اسرائیل داده که شایسته خود او و حکومتش است و بس! و به این بهانه اسرائیل را رژیم کودک کشی صهیونیستی لقب داد».

وی افزود: «در میان تلفات عملیات دفاعی اسرائیل علیه تهاجمات موشکی حماس و جهاد اسلامی فلسطین از غزه، شماری کودک فلسطینی نیز کشته شده بودند و این در حالی که دست کم یک سوم از تلفات، چریک‌های مسلح بودند که مستقیما در جریان رویارویی با سربازان اسرائیلی هلاک شدند و آن چریک‌ها زنان و کودکان را سپر بلای خود ساخته بودند، تا هنگامی که این غیرنظامیان کشته می‌شوند، دشمنان اسرائیل و دشمنان بشریت بهانه‌ای داشته باشند که اسرائیل را کودک کش بنامند».

ساچمه‌چی که از پیروزی انقلاب اسلامی دل خوشی ندارد و در قبل از انقلاب با کارهای مقاطعه کاری شرکت نفت در حوزه فروش و انتقال نفت به اسرائیل به فعالیت می‌پرداخت و از این رهگذر به سود قابل ملاحظه‌ای دست یافت، از حضور جوانان و نوجوانان در جنگ هشت‌ساله با عنوان کودک کشی یاد کرد و گفت: «به دستور [امام]روح الله خمینی به بسیج کودکان دبستانی و نوجوانان دبیرستانی پرداختند و آنان را مورد شستشوی مغزی قرار دادند و به جبهه جنگ فرستادند تا خود را بر روی میدان‌های مین برسانند و در اثر انفجار مین، بدنشان تکه تکه گردد، تا نیروهای [امام]خمینی بتوانند پیشروی خود را به سوی خاک عراق ادامه دهند».

وی که در دوران انقلاب ۱۳۵۷ ایران، مفسر اوضاع ایران در تلویزیون اسرائیل بوده و تحمل پیروزی ایران در عرصه‌های مختلف را ندارد، در ادامه با وحشت از پوشیدن لباس رزم توسط نوجوانان ایرانی افزود: «سیاست کودک کشی رژیم ایران در طول سال‌ها، حتی تا به امروز ادامه داشته و دارد و همین ماه گذشته بود که آستان قدس رضوی یک اردوگاه تابستانی برای کودکان دبستانی در مشهد برپا ساخته بود که در آن کودکان 10 – 12 ساله را تعلیم جنگی می‌دادند و لباس رزم بر تن آنان پوشیده بودند!»

وی که مدتی مدیر بخش فارسی این رادیو بوده، آموزش‌ها و اردوهای نظامی فلسطینیان برای جوانان و نوجوانان را که دائما در معرض سؤقصد توسط رژیم اشغالگر قدس قرار دارند را برای رژیم متبوعش خطرناک دانست و از آن به کودک‌کشی یاد کرد و مدعی شد، در اردوی تابستانی که فیلمش در یوتیوب قرار دارد، پدری به روحانی آموزش دهنده اعتراض کرده و می‌گوید چرا این چنین مطالبی را به خورد کودکان می‌دهد که ذهنشان را مسموم کند.

در ادامه گزارش رادیو دولتی رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی آمده است: «روی هیچ گلوله اسرائیلی نوشته نشده است که باید فقط به کودکان اصابت کند و هیچ تیربار اسرائیلی به شیوه‌ای ساخته نشده است که تنها کودکان را هدف قرار دهد».

منشه امیر در ادعایی عجیب و در حمایت رژیم نسل کش صهیونیستی می‌گوید: «سرباز اسرائیلی به سوی چریک فلسطینی تیراندازی می‌کند و اگر یک غیر نظامی را بی‌جهت هدف قرار دهد، محاکمه و مجازات می‌شود؛ امری که در هیچ ارتش دنیا نظیر ندارد و این سخت‌گیری ارتش اسرائیل به سطحی رسیده که افسران جزء شکایت کرده و می‌گویند که آن‌ها وقتی به جبهه جنگ می‌روند، باید یک مشاور ارشد حقوقی و قضایی 24 ساعته را نیز در کنار خود داشته باشند، تا در آینده متهم نشوند که مرتکب تخلف جنگی گردیده‌اند!»

ساچمه‌چی که در دوران پهلوی خائن، به غارت اموال مردم ایران می‌پرداخت و در سرزمین‌های اشغالی سرمایه‌گذاری می‌کرد، گفت: «نگاهی به اوضاع در ایران بیاندازید. حکومت اسلامی پول دارد که صرف حماس در غزه، جهاد اسلامی فلسطین، حافظ  اسد در سوریه، حزب الله در لبنان، الحشدالشعبی در عراق و یا چریک‌های الحوثی در یمن کند. ولی پول در بساط ندارد که صرف تغذیه ده‌ها و شاید صدها هزار کودک ایرانی کند که به علت فقر دچار سوء تغذیه هستند و در اثر بیماری و کم غذایی جانشان در خطر است».

وی برای انحراف ذهن‌ها از جنایات این رژیم با اشاره به جنایات صورت گرفته توسط بوکو حرام در نیجریه و الشباب در سومالی و داعش در سوریه و عراق که شماری از کودکان را هدف قرار داده و آن‌ها را کشته یا ربوده‌اند، این گروه‌ها را کودک‌کش می‌داند و بیان می‌کند: «به جنایات داعش بنگرید. ببینید که آنان کودکان را چگونه وسیله اجرای مطامع جنایتکارانه خود قرار می‌دهند و به تصویر کودکی بنگرید که اسلحه کمری در بین انگشتان نازک او قرار داده‌اند که به سوی یک اسیر جنگی در سوریه تیراندازی کند و جمجمه او را متلاشی سازد».

سردبیر بخش فارسی وب‌گاه وزارت امور خارجه اسرائیل برای سرپوش گذاشتن بر جنایت‌های رژیم کودک‌کش صهیونیستی به بمباران‌های هوایی ارتش جنایتکار عربستان سعودی در یمن اشاره می‌کند که در این حملات هوایی تعداد زیادی از شهروندان و کودکان یمنی کشته شده‌اند.

منشه امیر که فکر می‌کند، جهانیان جنایت‌های این رژیم منحوس را فراموش می‌کنند، به مظلوم‌نمایی این رژیم غاصب می‌پردازد و می‌گوید: «از دیرباز همگان می‌دانند که دشمنان، از رویارویی با اسرائیل در صحنه نبرد مایوس شده‌اند، اکنون از طریق تبلیغات ناانسانی، با هدف اهریمن نمایی اسرائیل، می‌کوشند در صحنه بین‌المللی به مصاف این کشور بروند و در تلاش سیاه‌نمایی خود علیه اسرائیل، از یاری و همکاری ده‌ها کشور دیکتاتوری و سرکوبگر برخوردار هستند و در چنین وضعی است که اسرائیل همیشه در مجامع بین المللی در اقلیت قرار دارد و شدیدترین افتراهای بی‌اساس بر این کشور وارد می‌آید».

این نویسنده معارض و جیره‌خوار دولت خونخوار صهیونیستی در پایان مطلب و در حمایت از این رژیم که برای بهتر شدن چهره خود بعد از جنایت‌ کشتار مردم غزه میلیون‌ها دلار هزینه کرده، ادعایی می‌کند که باید مطابق آن تمامی افراد تحت سلطه رژیم منحوس صهیونیستی را محاکمه و مجازات کرد، وی می‌گوید: «با این استدلال‌ها، قصد دفاع از تخلف هیچ سربازی را نداریم. اگر یک نظامی عمدا به جان غیرنظامی تعرض کرده، اگر یک افراطی یهودی فرد فلسطینی بی‌گناهی را می‌کشد، هر دو باید محاکمه و مجازات شوند. جنایت، جنایت است و نباید اسرائیلی و غیر اسرائیلی بشناسد. این اصل، حتی در این زمان که اسرائیل در اوج نبرد علیه تروریست‌های کودک‌کش فلسطینی است، باید به خوبی رعایت شود. ولی در مجموع، آنانی که اسرائیل را به کودک کشی متهم ساخته‌اند، تا شاید نام این کشور را در صحنه جهانی لکه‌دار سازند، خود رکورد کودک کشی داشته و دارند».

 

منبع:حلقه وصل

اخبار مرتبط

ماحصل نشست سران عرب در بحرالمیت تأیید ضمنی رژیم صهیونیستی بود

اطلاعات تازه از نخستین فیلم فارسی‌زبان اسرائیلی

0 نظر

ارسال نظر

capcha