عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با «سراج24»:

آمریکا در توافق هسته‌ای هم به دنبال تسلیم کردن ملت ایران بود/بی‌اعتمادی مردم ایران به آمریکا سابقه طولانی دارد

آمریکا در توافق هسته‌ای هم به دنبال تسلیم کردن ملت ایران بود/بی‌اعتمادی مردم ایران به آمریکا سابقه طولانی دارد

حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی، عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با سراج24 ضمن اشاره به برجام گفت: این توافق نقاط مثبت و منفی در خود دارد و باید با دقت از سوی کارشناسان بررسی تا منافع ملی حفظ شود.

 وی با اشاره به کارشکنی های مکرر آمریکا اظهار داشت: بی اعتمادی به آمریکا سابقه طولانی نزد ملت ایران دارد و آنها در جریان مذاکرات چندین ماهه اخیر بارها مطالباتی داشتند که بیشتر با هدف تسلیم کردن جمهوری اسلامی و ملت ایران مطرح می شد.

 نماینده سابق مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مقاومت ملت و رهبری موجب شد تا غربی‌ها و خصوصا آمریکا در برابر جمهوری اسلامی از بسیاری مطالبات غیرقانونی خود کوتاه بیایند و حق غنی‌سازی ما را به رسمیت بشناسند و مقاومت ملت ایران اساسا در سال‌های اخیر قدرت جمهوری اسلامی در منطقه را چندین برابر کرده است.

عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به کارشکنی و مخالفت رژیم صهیونیستی با مذاکرات هسته‌ای گفت: این مخالفت‌ها نتیجه‌ای برای این رژیم نداشت و تنها موجب افشای هرچه بیشتر ماهیت ضد بشری آن شد؛ این رژیم پلید امروز در بدترین موقیعت خود در جهان قرار گرفته است و نفرت ملت‌های دنیا از صهیونیست‌ها هر روز بیشتر می شود.

حجت الاسلام ابراهیمی افزود: اخیرا آنها به جنایت جدیدی دست زدند و کودک سوزی را به جنایات خود افزودند؛ آنها جان انسانها را یک مسئله بی ارزش تلقی می کنند و ملت فلسطین چندین دهه است که از سوی جانیان صهیونیستی به خاک و خون کشیده می شوند.

 وی در پایان با اشاره به بحران های جهان اسلام گفت: در جهان اسلام ریشه بسیاری از فتنه ها و بحران ها رژیم صهیونیستی و آمریکا است و امت اسلامی باید بیش از همیشه هوشیار و متحد باشند تا دشمنان اسلام نتوانند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

اخبار مرتبط

«اغتشاش‌ها» و «اعتراض‌ها»ی آبانِ نودوهشت؛ ریشه‌ها و دلالت‌ها

حاکمیت صهیونیزم براروپا و غربگرایی در دولت ایران

دولت بسته‌های حمایتی برای آسیب‌دیدگان کرونا در نظر بگیرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha