بازار نقل و انتقالات فوتبال؛

ادعای کرار مبنی بر پیشنهاد از سپاهان / بازارگرمی به سبک آقای حاشیه

ادعای کرار مبنی بر پیشنهاد از سپاهان / بازارگرمی به سبک آقای حاشیه
به گزارش سراج24، سنت بازار گرمی در فصل نقل و انتقالات به بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ محدود نیست و بازیکنان خارجی لیگ را نیز در بر می‌گیرد.
 
حیدر کرار بازیکن فصل گذشته تیم استقلال تهران نیز یکی از بازیکنانی است که در راستای بازارگرمی‌های معمول، مدعی شده که از چند تیم ایرانی پیشنهاد دارد که سپاهان نیز یکی از این تیم‌هاست.
 
کرار در لیگ ایران سابقه بازی در تیم‌های تراکتورسازی و استقلال را دارد و از نظر کیفی نیز می‌توان وی را یکی از بهترین بازیکنان عراقی حضور یافته در لیگ ایران معرفی کرد، با این حال نام کرار در فوتبال ایران با بی‌نظمی همراه شده است.
 
این بازیکن زمانی که در تیم تراکتورسازی تبریز بازی می‌کرد، در طول فصل، چندین مورد بی‌انضباطی داشت اما اوج بی‌اخلاقی‌های وی به زمانی باز می‌گردد که در تیم استقلال تهران حضور داشت و بارها با رفتارهای حاشیه‌ای خود موجبات نارضایتی هواداران و کادر فنی را فراهم کرد تا جایی که در مقطعی از فصل، جمعی از پیشکسوتان استقلالی خواستار اخراج وی از این تیم شدند، حال همین بازیکن مدعی شده از تیمی پیشنهاد دارد که طی سال‌های گذشته یکی از منظم‌ترین و بی‌حاشیه‌ترین تیم‌های لیگ برتر بوده است.
 
سپاهانی‌ها دو فصل قبل مجتبی جباری را به خدمت گرفتند که وی نیز همانند کرار سابقه بی‌انضباطی در کارنامه‌اش داشت و به میانه‌های نیم‌فصل نرسیده با تیم اصفهانی به مشکل خورد و راهی لیگ قطر شد، از این رو باشگاه اصفهانی به طور حتم دیگر تمایلی برای ورود به یک ماجرای حاشیه‌ساز دیگر را ندارد.
 
با توجه به همه شرایط به نظر نمی‌رسد که سپاهانی‌ها هیچ تمایلی برای به خدمت گرفتن کرار داشته باشند و ادعای این بازیکن را می‌توان صرفاً بازارگرمی برای بالا رفتن رقم قرارداد عنوان کرد.
 
منبع:فارس
 
       
 

اخبار مرتبط

جزئیاتی از پرونده تخلفات دیدار سپاهان- پرسپولیس

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

افشای پشت پرده درگیری بازیکن لیگ برتری با مربی تیم ملی

0 نظر

ارسال نظر

capcha