حقیقت‌پور:

نگاهمان به مذاکرات واقع‌گرایانه باشد/ مجلس اجازه بازرسی از اماکن نظامی را نمی‌دهد

نگاهمان به مذاکرات واقع‌گرایانه باشد/ مجلس اجازه بازرسی از اماکن نظامی را نمی‌دهد
به گزارش سراج24، منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند مذاکرات هسته‌ای و فضای حاکم بر جامعه در این ارتباط گفت: نگاه ما به مذاکرات هسته‌ای باید یک نگاه واقع‌گرایانه باشد و بدانیم که ما در مذاکرات امتیازی را داده و امتیازی را می‌گیریم و نتیجه آن نه ختم و عزا و نه شادی و شادمانی خواهد بود بلکه یک معامله انجام خواهد شد.
 
وی افزود: عرصه بین‌الملل عرصه داد و ستد است و باید امتیازی بدهیم تا امتیازی بگیریم و سوق دادن جامعه به سمت ایده‌‌آل‌ها باعث می‌شود تا هزینه توافق برای کشور زیاد شود.
 
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: تصمیم نظام بر این است که مذاکرات ادامه پیدا کند و برخی امتیازها را داده و برخی امتیازها را بگیرد؛ ما باید شرایطی منطقی قابل قبول و قابل دفاعی را در مذاکرات داشته باشیم.
 
حقیقت‌پور همچنین خاطر نشان کرد: من از برخی از دوستان و همکاران خود می‌خواهم که با اظهاراتشان در بحث مذاکرات جامعه را به سمت ایده‌آل سوق ندهند چرا که در مذاکرات آنچه به دست می‌آید واقعیات است و نه ایده‌آل‌ها.
 
منبع:فارس

اخبار مرتبط

فیلم| «آمریکا قابل اعتماد نیست»

موشن گرافیک| نیروی ویژه

قصد دارند ایران را تحت فشار پای میز مذاکره با رویکرد دفاعی بکشانند/ نشست اقتصادی بحرین یک پوشش در راستای پیشبرد اهداف معامله‌ی قرن است

0 نظر

ارسال نظر

capcha