امشب در کنار پیکر شهدا

بوی پیراهن یوسف در دانشگاه تهران می‌پیچد

بوی پیراهن یوسف در دانشگاه تهران می‌پیچد
به گزارش سراج24، امشب دانشگاه تهران میزبان چند مهمان است. مهمانانی که مدت ها دور از خاک میهنشان غریبانه آرمیده بودند تا سندی باشند بر حقانیت اسلام و مجاهدینی که به ندای حضرت خمینی(ره) لبیک گفتند و عازم سفری بی بازگشت شدند.
 
در هیاهو و شلوغی و سرگرم بودن مردم پایتخت که در خمودگی کارهای روزانه فراموش کردند که اصلا برای چه متولد شدند و به کجا خواهند رفت امشب این مراسم می تواند تلنگری باشد و این فضای غبارآلود را بشکند و دل ها را آشنا کند با بهترین فرزندان این مملکت که به ما یاد می دهند همه چیز در دنیا وسیله ای است برای رستگاری.
 
 
 
این بار هم بسیج پیشگام برگزاری چنین مراسمی شد و آیت الله سید احمد خاتمی به سخنرانی خواهد پرداخت و سپس مردم با نوای مداحان اهل بیت می توانند دقایقی کنار پیکر مطهر این شهدا استخوانی سبک کرده و درد دل کنند با تابوت هایی که قرار است فردا بر دستانشان تشییع شود.
 
 
 
امشب تمام کسانی که به دانشگاه تهران بروند و در کنار شهدا مناجات شعبانیه را بخوانند خانواده شهیدانی هستند که در این سالها ازشان دور بودند و یا به جای همه پدران و مادران این شهدا که سالها چشم انتظار آمدن فرزندانشان بودند اما عمر دنیا فرصتی برای در آغوش کشیدن دلبندشان نداد.
 
بیایید امشب وداع آخر را به جای همان پدران و مادران شهدایی که در بین ما نیستند انجام دهیم.
 
این مراسم در شبانگاه امشب بعد از نماز مغرب و عشاء آغاز خواهد شد و عطرآگین خواهد کرد فضای دانشگاه تهران برکزار می شود.
 
منبع:فارس

اخبار مرتبط

مشاهده تقابل فقر و غنا در یک اردوی دانشجویی +پوستر

مراسم نکوداشت ابوالفضل زرویی نصرآباد برگزار شد

مراسم آغاز سال تحصیلی با حضور رئیس جمهور فردا برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha