علت شایعات اخیر:

فتنه گران در پی انتقام از احمدی مقدم و ناجا هستند

فتنه گران در پی انتقام از احمدی مقدم و ناجا هستند
به گزارش سراج24،  یکی از ارکان مهم پس از الطاف الهی و حضور مردم در خاموش کردن فتنه سال 88، حضور باصلابت و به موقع نیروی انتظامی در مقابله با فتنه گران ضد انقلاب بود.
 
بنا بر این گزارش نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در سال 88 با فرماندهی سردار احمدی مقدم به عنوان نوک مقابله با فتنه گران اقدامات موثری را در برقراری آرامش در سطح کشور و بخصوص تهران ایفا می نمود.
 
به گزارش خبرنگار ما فتنه گران و معاندان که دل خوشی از اقدامات این نیرو و مخصوصا سردار احمدی مقدم ندارند طی هفته های گذشته با ایجاد جنگ روانی علیه وی به منظور انتقام گیری از کلیت ناجا و ایشان برآمده اند.
 
به گزارش عصر امروز آغاز گر این فتنه جدید سایت کلمه منسوب به میرحسین موسوی منافق و محصور بود که همچون دروغ بزرگ تقلب که توسط وی بنا نهاده شد این دروغ دیگر هم استارتش خورده شد.
 
 
 
پس از آن بود که دیگر سایت ها و شبکه های خبری صهیونیستی و شبکه های اجتماعی به تبعیت از سایت دروغگوی بزرگ (موسوی) این خط خبری جعلی خود را علیه نیروی انتظامی و در صدر آن سردار احمدی مقدم پیگیری نمودند.
 
 
 
شایان ذکر است که روز گذشته نیز معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سئوال خبرنگاران در همین خصوص، اخبار منشر شده را به شدت تکذیب نمود.
منبع:عصر امروز

اخبار مرتبط

نماهنگ| انتقام سخت با صدای هادی فاعور

انیمیشن| انتقام سخت

فیلم| هرگز فراموش نکنید؟!

1 نظر

ارسال نظر

capcha