مهدی مهدوی‌کیا:

تیم فوتبال «کیا» رها نمی‌شود

تیم فوتبال «کیا» رها نمی‌شود

به گزارش سراج24، مهدی مهدوی‌کیا در کنفرانس خبری آکادمی فوتبال «کیا» گفت: باید از تمام رسانه‌ها تشکر کنم که با توجه به هفته پایانی لیگ و حساسیت این موضوع در این نشست حضور یافتند. از تمام افرادی که در تشکیل آکادمی فوتبال کیا کمک کردند تشکر می‌کنم. دکتر فانی در وزارت آموزش و پرورش و دکتر نراقی با حمایت‌هایی که از این تیم داشتند به ما کمک کردند تا بتوانیم تیم زیر 11 سال تشکیل دهیم. همچنین تعامل خوبی هم با ورزش‌های دانش‌آموزی داشتیم تا این تیم تشکیل شود.

وی در خصوص پیشکسوتانی که از این تیم حمایت کردند عنوان کرد: در این تیم در خدمت علی دوستی‌مهر هستیم که از نظر همه بهترین مربی پایه در تمام ادوار بوده و در تیم‌های ملی پایه سال‌ها کار کرده است و حضور او در این تیم نشاندهنده عشق او به فوتبال پایه است. حاج‌اسکویی و لیث نوبری دیگر اعضای کادر فنی ما هستند و زحمت می‌کشند و در کنار‌ آنها تدارکات تیم و سرپرست تیم نیز زحمات زیادی کشیدند و تشکری هم باید از خانواده این بچه‌ها و خود آنها داشته باشم که با عشق کار و با ما همکاری می‌کنند.

مدیر آکادمی فوتبال کیا خاطر نشان کرد: دکتر نراقی در این فوتبال که سرمایه‌گذاری زیادی در قسمت پایه آن نمی‌شود همیشه به ما کمک کرده و زمانی که تیم نوجوانان به آلمان اعزام کردیم به ما کمک کرد. امیدوارم به این بازیکنان نونهال رسیدگی کنند.

مهدوی‌کیا با اشاره به سال‌های حضورش در فوتبال اروپا گفت: در تمام سال‌هایی که در اروپا بودم و با تیم‌های مختلف به سفرهای مختلف رفته‌ام آرزو داشتم امکانات آنها را در کشورمان داشته باشیم تا جوانان و نوجوانان ایرانی بتوانند از بهترین امکانات استفاده کنند. وقتی بازگشتم دغدغه اصلی من این بود که بتوانم کاری برای استعدادهای فوتبال کشورم انجام دهم و الگوهای زیادی وجود دارد که می‌توان از‌ آنها استفاده کرد.

وی اضافه کرد: آلمان که مهد فوتبال است همیشه در صدر بوده و می‌توان از آنها الگوبرداری کرد. دوست داشتم کار آکادمی را از اینجا آغاز کنیم و روی این بازیکنان از نظر فنی و اخلاقی کار خواهد شد که وقتی به سنین بالا رسیدند مشکلی از این نظر نداشته باشند. مطمئنا با آلمان تبادل نظر و از مربیان طراز اول اروپایی استفاده می‌کنیم چون برنامه ما کوتاه‌مدت نیست و می‌خواهیم این تیم را حفظ و برای کسب تجربه آنها را به تورنمنت‌های مختلف اعزام کنیم.

مهدوی‌کیا درباره اینکه این تیم چگونه حفظ خواهد شد، تصریح کرد: استارت باشگاه خودمان را خواهیم زد تا در مسابقات تهران شرکت کنیم. اگر هم این اتفاق نیفتد این بازیکنان در باشگاه‌های شهرستان‌های خودشان به تیم‌هایشان اضافه می‌شوند و علاوه بر این نیز ما خودمان هر ماه اردو خواهیم داشت و بازیکنان رها نمی‌شوند.

وی درباره تورنمنت اتریش گفت: فردا عازم اتریش خواهیم بود و این تیم برای اینکه تجربه بین‌المللی داشته باشند چند دیدار تدارکاتی خواهند داشت. در هفته پیش‌رو با 3 تیم بازی خواهیم کرد سپس مسابقات شروع می‌شود و مطمئنا این بازیکنان تجربه خوبی خواهند داشت که می‌توانند با تیم‌های بزرگ اروپایی بازی کنند و هر سال اعزام داشته باشند.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha