صفحه‌ یکی از شبکه های اجتماعی

«پایتخت۴» دنبال دوقلو می‌گردد

 «پایتخت۴» دنبال دوقلو می‌گردد

به گزارش سراج24، سریال «پایتخت 4» برای پخش در ماه رمضان سال 94 تصویربرداری خود را آغاز کرد. این خبر برای علاقه مندان به سریال نوروزی چند سال اخیر خوشحال کننده بود.
 
سری چهارم «پایتخت» در 26 قسمت ساخته می‌شود و عوامل مرحله پیش تولید آن را از ابتدای سال آغاز کرده‌اند. این روزها نیز پس از انجام مرحله تست گریم، تصویربرداری سریال از شنبه 15 فروردین آغاز شده است.
 
احمد مهرانفر بازیگر این سریال اخیرا با انتشار تصویری در صفحه‌های شبکه اجتماعی گفته است که: بدلیل سفر «سارا و نیکا» به خارج از ایران، برای ساخت سری چهارم سریال پایتخت به دوقلو دختر همسان حدود سن ١٢ -١٠سال نیازمندیم.
 
«پایتخت 3» به کارگردانی سیروس مقدم نوروز 93 از شبکه یک سیما روی آنتن رفت و محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر و علیرضا خمسه بازیگران اصلی سه‌گانه پایتخت بوده‌اند. طبق گفته تهیه‌کننده مجموعه همچنان بازیگران اصلی خود را حفظ خواهد کرد.
 
بخش اعظم قصه سری جدید پایتخت در شیرخوارگاه و حواشی آن رخ می‌دهد و عوامل، سریال را منطبق با حال و هوای ماه رمضان تولید خواهند کرد. ضمن اینکه متن‌ها نیز قسمت به قسمت نوشته می‌شود و طبیعتا تصویربرداری در ایام ماه رمضان ادامه خواهد داشت. اینگونه عوامل با به دست آوردن نظرات مردم، مطابق میل آنها قصه را جلو می‌برند.

اخبار مرتبط

از فحاشی ضدانقلاب تا تحسین کاربران شبکه های اجتماعی به خاطر اهدای جایزه به امام زمان(عج)

پایتخت نقطه مقابل سریال‌های آپارتمانی/بومی‌سازی و اسلامی بودن؛رمز موفقیت پایتخت

فیلمبرداری «پایتخت 4» تا عید فطر به پایان می‌رسد/ قرار نیست پایان سریال تغییری داشته باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha