رویانیان:

برکناری درخشان منطقی نیست

برکناری درخشان منطقی نیست

به گزارش سراج24،محمد رویانیان که در تمرین روز یکشنبه تیم فوتبال پرسپولیس حضور پیدا کرده بود، در مورد دلایل حضورش گفت: اول سال هستیم و قصد داشتم تبریک بگویم سال جدید را به بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس. ضمن اینکه آمدم تا از آنها بخواهم برابر النصر به پیروزی برسند. ان‌شالله پرسپولیس بتواند دیدارهای پیش رو در لیگ برتر را با پیروزی به پایان برساند.

وی در ارزیابی اش از شرایط این روزهای باشگاه پرسپولیس افزود: شرایط پرسپولیس خوب نیست. چالش هایی که در بحث مدیریت وجود دارد روی همه تاثیر می گذارد. هر چند که خادم آبرویش را گذشت اما نتیجه لازم گرفته نشده است. درست است که من با ایشان اختلاف نظر دارم ول خادم تمام توانش را گذاشت اما ای کاش از وقتی که گذاشته شد استفاده درستی می شد. ان شالله از این به بعد پخته تر عمل شود. اگر پرسپولیس ثبات مدیریت داشت و مدیران به درستی انتخاب می شدند این مشکلات بوجود نمی آمد.

محمد رویانیان در مورد میزان بدهی هایی که از سوی مسئولان برای مدیریت وی اعلام شد گفت: بدهی هایی که اعلام کرده بودند انصافا رقمش درست نبود. این یک درد دل است که من می گویم. رقم بدهی ها اصلا این نبود که اینها می گفتند. سازمان حسابرسی باید بدهی را اعلام کند که هنوز چیزی اعلام نشده است. خادم آبرویش را گذاشت و زحمات شبانه روزی کشید اما نتیجه نگرفت. حالا یا مشکل از مدیرانی است که آمده اند یا تعدد در انتخاب مدیران.

وی در مورد واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی گفت: دولت اگر می خواهد این دو باشگاه را به بخش خصوصی واگذار کند باید از این بخش حمایت خوبی داشته باشد. دولت اگر بخش خصوصی را به رسمیت بشناسد و حقوقش را رعایت کند و یک باشگاه خصوصی بتواند از آن استفاده کند و زمینه ها فراهم شود حتما کسی می آید برای خرید. واگذاری صرف با یک کاغذ که مشکلی را حل نمی کند. دولت باید همه حمایت هایش را از بخش خصوصی انجام دهد تا بتواند درآمدزا باشد و هزینه هایش را جبران کند. تا آن زمان نباید دست حمایتش را از سر بخش خصوصی بردارد.

محمد رویانیان در مورد اینکه این روزها که خارج از فوتبال است چه می کند گفت: الان فرصت بیشتری پیدا کردم که به مسائل فوتبال ورود. فوتبال تا پوست و گوشت استخوان ما را برده و همه بازیها را باید ببینم.  نه تنها پرسپولیس که بقیه بازیها را هم باید ببینم و طاقت ندارم بازیها را نبینم.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در مورد احتمال تغییرات در کادر فنی پرسپولیس گفت: الان جابجایی برای شش بازی منطقی نیست. اگر باشگاه واگذار شود افراد دیگری تصمیم گیر خواهند بود. چطور می خواهیم برای فصل بعد سرمربی انتخاب کنیم. اگر درخشان اشکال داشت چرا ایشان را آوردند. اگر هم آوردند باید حمایت کنند. الان مشکل از تیم نیست از باشگاه هم هست.

رویانیان در مورد اعلام رضایتش از شکایت علیه حمیدرضا سیاسی گفت: یکی از پرونده هایی که ایشان داشتند مربوط به شکایت من می شد که کیفرخواست هم خورده است اما در تعطیلات عید به واسطه دوستانم اعلام رضایت کردم و رضایت کتبی خودم را اعلام کرد.
 

منبع: مهر

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha