پس از ورود به تهران

صالحی: حضور ظریف در رأس دستگاه دیپلماسی یک تقدیر الهی است

صالحی: حضور ظریف در رأس دستگاه دیپلماسی یک تقدیر الهی است

به گزارش سراج24، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی پس از ورود به تهران در بازگشت از مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 1+5 در لوزان، در پاویون دولت فرودگاه مهرآباد، خاطرنشان کرد: گروه مذاکره کننده توانست با حمایت‌ها و هدایت‌های مقام معظم رهبری و حمایت‌های رئیس جمهور و پشتیبانی‌های ملت بزرگوار با اتکا به خدا و برخورداری از این پشتیبانی‌ها توانست با قدرت و عزت و سرافرازی و سربلندی دستاوردی چشمگیر به دست آورد.

وی با اشاره به تلاش‌های محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در طول مذاکرات، خاطرنشان کرد: این یک تقدیر الهی بود که در چنین فرصتی، چنین شخصیتی در رأس دستگاه دیپلماسی کشور باشد و با همت خود و استفاده از تجارب گذشته به زیبایی ملت را از گردنه‌های موجود عبور دهد.

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان این‌که یک بار دیگر شاهد طلوع خورشید علم و فناوری بودیم، خاطرنشان کرد: ما پس از انقلاب شکوهمند اسلامی یک بار دیگر شاهد طلوع خورشید علم و فناوری در چالش‌های سیاسی جمهوری اسلامی ایران هستیم. ما می‌رویم و بر سکوی پرش قرار گرفته‌ایم؛ چه در تعاملات بین‌المللی و چه در ارتباط با مسائل تکنولوژی، فناوری، تجارت و اقتصاد.

صالحی اظهار کرد: تمام این دستاوردها محصول مقاومت‌ها، استقامت‌ها، رشادت‌ها و خون شهدای بزرگوار ما است که ما امروز در مقابل قدرت‌های جهانی سربلند حاضر شده‌ایم.

وی در پایان با تأکید بر این‌که آینده را بسیار روشن و تابناک می‌بینیم، به تلاش و فعالیت اصحاب رسانه‌ در جریان مذاکرات هسته‌ای اشاره و از آنها تشکر کرد.

منبع:ایسنا

انتهای پیام

اخبار مرتبط

تنها زبان صحبت با آمریکا زبان قدرت است

کتاب‌های شهید بهشتی در «آفریقا» طرفداران زیادی دارد

از تفکری رنج می‌بریم که همواره به دنبال «واردات» پیشرفت و رفاه است

0 نظر

ارسال نظر

capcha