به صرفه‌ترین تعرفه خدمات رومینگ بین‌الملل

کاهش نرخ رومینگ ایرانسل در ۴ کشور

کاهش نرخ رومینگ ایرانسل در ۴ کشور

به گزارش سراج24، با استفاده از خدمات رومینگ بین‌الملل، مشترکین سیم‌کارت‌های ایرانسل می‌توانند در سفرهای خارجی خود با حفظ شماره، به خدمات تلفن همراه دسترسی داشته و ارتباطات تلفنی خود را برقرار کنند.

با کاهش چشمگیر تعرفه مکالمات، ارسال پیامک و اینترنت همراه از طریق "اپراتورهای زین، آسیاسل و کوراک عراق"، "STC، اتصالات و زین عربستان"، "ترکسل ترکیه" و "آذرفون جمهوری آذربایجان"، ارزان‌ترین تعرفه رومینگ بین‌الملل در کشورهای عراق، عربستان، ترکیه و آذربایجان توسط ایرانسل به مشترکان عرضه شد.

"روشن کردن سیم‌کارت" و"دریافت پیامک" در کلیه اپراتورهای طرف قرارداد رومینگ با اپراتور دوم ارتباطی رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای مشترکان ندارد.

ضمن آنکه با کاهش تا ۹۶ درصدی تعرفه رومینگ اینترنت همراه در این کشورها، امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه نیز در سفرهای خارجی با مقرون به صرفه‌ترین تعرفه دیتا برای مشترکان این اپراتور فراهم شد.

با اعمال تعرفه‌های جدید، هم‌اکنون تعرفه هر دقیقه تماس در داخل کشور عراق از طریق اپراتور زین، ۱۱هزار و ۱۰۰ریال و از طریق اپراتورهای آسیاسل و کوراک این کشور ۳۴هزار و ۴۰۰ ریال تعیین شده است.

تعرفه هر دقیقه مکالمه دریافتی از طریق رومینگ با اپراتور زین و آسیاسل هم ۱۵هزار ریال و از طریق کوراک ۱۲هزار و ۴۰ ریال محاسبه می‌شود. این در حالی است که هر دقیقه تماس از طریق سیم‌کارت‌های ایرانسل با ایران، از طریق رومینگ به شبکه زین عراق، ۲۲هزار و ۲۰۰ ریال و از طریق شبکه‌های آسیاسل و کوراکسل ۷۵هزار و ۶۸۰ ریال برای مشترکان هزینه در بر خواهد داشت.

ارسال هر پیامک از طریق شبکه زین و آسیاسل برای مسافران ایرانسلی عراق ۵هزار و ۱۸۰ ریال و از طریق شبکه کوراک ۱۵هزار و ۴۸۰ ریال محاسبه می‌شود. هزینه استفاده از هر مگابایت اینترنت همراه از طریق زیرساخت شبکه‌های آسیاسل و کوراک هم در این کشور ۱۰ هزار ریال است.

مشترکان ایرانسلی‌ که به عربستان سعودی سفر می‌کنند هم در هنگام استفاده از خدمات رومینگ بین‌الملل با استفاده از زیرساخت شبکه‌های STC، اتصالات و زین این کشور به ازای هر دقیقه تماس در داخل کشور، دریافت مکالمه و تماس با ایران ۵هزار و ۹۹۰ ریال و برای ارسال هر پیامک ۳هزار و ۶۰۰ ریال خواهند پرداخت. این در حالی است که هزینه استفاده از هر مگابایت اینترنت همراه از طریق سیم‌کارت‌های اپراتور دوم در این کشور ۱۰هزار ریال است.

کسانی هم که در زمان سفر به ترکیه، شبکه ترکسل را بعنوان شبکه میزبان رومینگ خود انتخاب کنند هم برای هر دقیقه تماس در داخل کشور و همچنین برای هر دقیقه تماس با ایران ۲۰هزار ریال و برای هر دقیقه مکالمه ورودی ۱۵هزار ریال خواهند پرداخت. ارسال هر پیامک برای این دسته از مشترکان ۷هزار ریال و استفاده از هر مگابایت ترافیک اینترنت همراه تنها ۵هزار ریال برای این مشترکاان هزینه در بر خواهد داشت.

هر دقیقه تماس در داخل کشور هم برای کسانیکه در زمان سفر به کشور آذربایجان، آذرفون را بعنوان اپراتور میزبان انتخاب کنند ۱۵ هزار ریال، دریافت مکالمه ۱۸هزار ریال، تماس با ایران ۵۰هزار ریال، ارسال پیامک ۱۰هزار ریال و هر مگابایت اینترنت همراه ۱۵ هزار ریال هزینه در بر خواهد داشت.

مشترکان تنها کافی است پیش از سفر به کشورهای طرف قرارداد رومینگ بین‌الملل، برای دسترسی به تمامی این خدمات، پیش از خروج از کشور، با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۱۱۱* از سیم‌کارت اعتباری خود به سادگی و بدون هزینه سرویس رومینگ را فعال کنند. تمامی مشترکان ایرانسل با شماره‌گیری #۷*، در هر مکان و زمان و با استفاده از رمز دوم کارت بانکی خویش می‌توانند به راحتی و با قیمت واقعی شارژ مورد نیاز خود را تهیه کنند.

 

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

طرح رجیستری هم جلوی قاچاق را نگرفت

گوشی‌ها با ارز 4200 تومانی وارد شدند و بعد از چند ماه توقیف با قیمت ارز روز به مردم فروخته شدند!

قیمت انواع تلفن همراه

0 نظر

ارسال نظر

capcha