هدیه به بازیکنان چیز خاصی نبود و نباید رسانه‌ای می‌شد

افشارزاده: خادم به قولش عمل نکرده است؛ با زدن خبرنگار جهانی شدم!

افشارزاده: خادم به قولش عمل نکرده است؛ با زدن خبرنگار جهانی شدم!

به گزارش سراج24،بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با تسنیم، درباره پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر اظهار داشت: از همه بازیکنان و به خصوص امیر قلعه‌نویی تشکر می‌کنم که با توجه به مشکلات مالی، نمایش خوبی داشتند و بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند. روز گذشته بازیکنی گل زد که یک ریال هم از باشگاه استقلال دریافتی نداشته است. رضا عنایتی نشان داد که عاشق استقلال است.
 
وی در مورد انتقاد بازیکنان استقلال از هدایایی که روز گذشته در هتل به آنها داده شده است، تصریح کرد: افجه‌ای این هدایا را داده که نباید این کار را انجام می‌داد. (در این لحظه افشارزاده به اشاره به شخصی که در اتاقش حضور داشت، گفت که چرا این خبر بدون اجازه وی روی سایت باشگاه استقلال قرار گرفته است). این هدایا خیلی ناقابل بوده و به هیچ عنوان نباید مطرح می‌شد و در حدی نبوده که بخواهد رسانه‌ای شود.
 
مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا هیئت مدیره استقلال به تعهدات خود برای تهیه پول عمل کرده است یا نه، گفت: بحث اصلی من با امیررضا خادم است. او به ما قول داده بود که 5 میلیارد تومان به باشگاه بدهد که هنوز محقق نشده است. ضمن اینکه او باید از افرادی که قصد ورود به مجموعه را داشتند تعهد می‌گرفت تا این مشکلات پیش نمی‌آمد.
 
افشارزاده در رابطه با زمان بازگشت کرار جاسم عنوان کرد: در حال پیگیری بازگشت این بازیکن هستیم. اگر کرار تا فردا (یکشنبه) به ایران نیاید علاوه بر فدراسیون فوتبال، به فیفا نیز نامه می‌نویسیم.
 
وی در خصوص اینکه امیر قلعه‌نویی از شکایتش علیه عادل فردوسی‌پور مجری برنامه نود صرف نظر کرده است، گفت: قلعه‌نویی کار خیلی خوبی کرد. شأن قلعه‌نویی بالاتر از این حرف‌ها است و از او تشکر می‌کنم. از فردوسی‌پور که فرد تحصیل‌کرده‌ای است می‌خواهم از حواشی فاصله بگیرد و در روزهای نزدیک به ایام نوروز با دید مثبت به مسائل نگاه کند.
 
مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد شوخی فیزیکی با یکی از گزارشگران تلویزیونی که بازتاب زیادی در صفحات مجازی داشته است، گفت: 20 سال است که با خبرنگاران شوخی می‌کنم و این اتفاق برای اولین بار نبود. این تصویر نباید پخش می‌شد و اگر هم او از درد صدایش درآمده، به دلیل شدت ضربه نبود، بلکه ضعیف بود! ما که جهانی بودیم ولی با این کار هم جهانی شدیم.
 

اخبار مرتبط

افشارزاده: آقای منصوریان! به‌جای محکوم کردن دیگران جواب نتیجه‌نگرفتن استقلال را بده/ بهترین تیم را تحویلت دادیم، چه کردی؟

حسن روشن تهدید به کناره‌گیری کرد

افشارزاده: تکلیف سرمربی آینده استقلال فردا مشخص می‌شود/ هواداران عصبانی بودند و باید آرام‌شان می‌کردیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha