در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

تقدیر سازمان محیط زیست از سایپا

تقدیر سازمان محیط زیست از سایپا

به گزارش سراج24، در مراسم اختتامیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست، گروه خودروسازی سایپا در بخش واحد های صنعتی و با عنوان غرفه برتر زیست محیطی موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر از سوی معصومه ابتکار- معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور شد.

بر اساس این گزارش گروه خودروسازی سایپا در راستای مسئولیت های اجتماعی و با حضوری چشمگیر در این نمایشگاه به ارائه دست آوردهای زیست محیطی خود پرداخت که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت و نگاه کارشناسان محیط زیست را به خود جلب کرد.

در این نمایشگاه گروه خودروسازی سایپا با عرضه موتورهای هیبریدی و برقی به ارائه برنامه های خود در راه تولید این تکنولوژی نوین در جهت کاهش سوخت های بنزینی پرداخت.

سایپا در چند سال اخیر با سرمایه گذاری در این حوزه و انجام کارهای تحقیقاتی و مطالعاتی گام هایی در جهت تولید خودروهای برقی و هیبریدی برداشته است.

علاوه بر این در راستای الزامات قانونی و زیست محیطی تمامی محصولات این گروه خودروساز بر پایه استاندارد یورو ۴ تولید و عرضه شده است که گامی مهم در راستای کاهش آلایندگی هوا می باشد. همچنین اغلب قطعات تولیدی و مورد استفاده در محصولات گروه خودروسازی سایپا قابلیت بازیافت دارد که نشان دهنده دوستدار محیط زیست بودن محصولات این گروه و تلاش در جهت حفظ محیط زیست است.

این گزارش می افزاید: گروه خودروسازی سایپا در چند سال اخیر با حمایت های مادی و معنوی از محیط زیست، فعالیت های زیادی را در این حوزه انجام داده و علاوه بر تولید محصولات سبز و همراه با محیط زیست، در راستای مسئولیت های اجتماعی خود به حمایت و حفاظت از محیط زیست پرداخته است.

منبع:سایپا نیوز

اخبار مرتبط

طرح تبدیل سازمان محیط زیست به وزارتخانه در مجلس کلید خورد

ارتقاء سطح کیفی حفاظت از مناطق چهارگانه/ پلنگ ایرانی بیمه می‌شود

تعطیلی مدارس در روزی که شاخص‌ آلاینده‌ها پایین ماند

0 نظر

ارسال نظر

capcha