«سراج 24» گزارش می‌دهد؛

عدم واکنش تامل برانگیز دستگاه دیپلماسی به اقدام هتاکانه غرب/ کمپین عشاق محمد(ص) فراگیر شد/ بازهم مردم جلوترند+عکس

عدم واکنش تامل برانگیز دستگاه دیپلماسی به اقدام هتاکانه غرب/ کمپین عشاق محمد(ص) فراگیر شد/ بازهم مردم جلوترند+عکس

به گزارش خبرنگار فرهنگی سراج24، در اولین ساعات پس از انتشار کاریکاتور موهن نشریه فرانسوی علیه پیامبر خوبی ها حضرت محمد(ص) واکنش های اجتماعی و مردمی در سراسر دنیا آغاز شد. به طوریکه کمپین های جهانی عشاق محمد(ص) و فدائیان محمد(ص) به سرعت با استقبال میلیونها مسلمان مواجه شد.

نشریه فرانسوی شارلی ابدو که مدتی پیش به خاطر شوخی با پسر سارکوزی رییس جمهور سابق پاریس مجبور به اخراج خبرنگار خود شده بود، حالا با ادعای آزادی بیان و حمایتهای مستقیم دولت فرانسه علیه پیامبر صلح و مهربانی و معشوق یک و نیم میلیارد مسلمان اقدام به انتشار کاریکاتوری موهن کرده است.

متاسفانه پس از اینکه نخست وزیر فرانسه با حمایت از این نشریه آن را سر دست می گیرد، مسئولان دولتی بی هیچ تعصبی نسبت به پیامبر اسلام(ص) با این گروه هتاک مذاکرات را با لبخند و پیاده روی ادامه می دهد.

در این میان اما پویش های مردمی نه تنها در سراسر دنیا که از شمال تا جنوب و شرق تا غرب کشور را فراگرفته و شبکه های اجتماعی پوسترهای محبت به آل الله را منتشر می کنند.

کمپین جهانی عشاق محمدص نیز با این بیانیه آغاز به کار کرده است:

والله یعصمک من الناس

آغاز به کار کمپین جهانی "عشاق محمد" صلی الله علیه و آله و سلم

#عشاق_محمد
#loversofmuhammad

این روزها قلب امت اسلامی جریحه‌دار است. اهانت به ساحت مقدس بهترین و متخلق‌ترین مخلوق عالم، دل هر انسان آزاده‌ای را خون کرده است. آنانی که خود با حمله به کشورهای اسلامی و ریختن خون صدها هزار تن زمینه‌ساز تروریسم شدند و از همین تروریسم برای مقابله با محور مقاومت بهره جستند، امروز به‌بهانه کشته شدن چند فرد هتاک به ساحت مقدس پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله، کنار هم برای مقابله با تروریسم اشک تمساح می‌ریزند! طنز تلخ این خیمه‌شب‌بازی جایی است که قاتل کودکان غزه نیز در این میانه حامی انسانیت شده و در نمایش مضحک تروریست‌های به‌اصطلاح مخالف تروریسم، شرکت می‌کند.

کمپین جهانی "عشاق محمد" در این میانه حرکتی است برخاسته از متن امت اسلامی در دفاع از ساحت قدسی پیامبر اعظم به‌عنوان سرآمد تمامی پیامبران که تلاش دارد تا در مقابل این حرکت شیطانی بایستد.

این کمپین از همه دوستداران رسول گرامی اسلام(ص) دعوت کرده است تا طرح‌ها و آثار خود را در دفاع از پیامبر اعظم(ص) در فضای مجازی منتشر کنند تا قدمی هر چند اندک در برابر توهین‌ها و بی‌حرمتی‌های سازماندهی شده صهیونیست‌های بین‌الملل برداشته باشند.

برای مراجعه به صفحه اینستاگرام این کمپین، به آدرس  http://instagram.com/LOVERS_MUHAMMAD مراجعه فرمایید.

تصاویر تازه ترین پوسترهای طراحی شده این کمپین را در ادامه مشاهده می کنید.

 

علاوه بر این کمپین پویش های مردمی در سراسر کشور نیز آغاز شده است.

همچنین قرار است فردا تجمعی با حضور دانشجویان در مقابل سفارت فرانسه برگزار شود.

اخبار مرتبط

1 نظر

ارسال نظر

capcha