آیت‌الله اعرافی امام جمعه قم شد

آیت‌الله اعرافی امام جمعه قم شد

به گزارش سراج24،محمدجواد خالقی با اشاره به تغییرات صورت گرفته در ائمه جمعه شهر مقدس قم اظهار داشت: آیت‌الله علیرضا اعرافی رئیس جامعة المصطفی(ص) العالمیه به جمع ائمه جمعه استان قم اضافه شد.

رئیس دفتر آیت‌الله سعیدی، امام جمعه فعلی شهر قم افزود: با توجه به عدم حضور آیت‌الله ابراهیم امینی و آیت‌الله رضا استادی در نماز عبادی سیاسی جمعه قم، تغییراتی در ائمه جمعه  قم صورت گرفت و بر این اساس آیت‌الله اعرافی رئیس جامعة المصطفی به جمع ائمه جمعه قم افزوده شد.

وی با اشاره به زمان معارفه آیت‌الله اعرافی بیان کرد: قرار است تا روز جمعه و هم‌زمان با برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه در حرم حضرت معصومه(س) و با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، مراسم معارفه آیت‌الله اعرافی برگزار شود.

وی بیان کرد: آیت‌الله حسینی بوشهری دچار کسالت هستند که پس از رفع آن به نماز جمعه قم و جهت قرائت نماز عبادی سیاسی بازمی‌گردند.

آیت‌الله علیرضا اعرافی رئیس جامعة المصطفی العالمیه و از اساتید حوزه علمیه قم هستند.

وی مسئولیت‌های فرهنگی و سیاسی نظیر عضویت در شورای پژوهش‌های علمی کشور، ریاست مرکز جهانی علوم اسلامی، ریاست پژوهشگاه حوزه و دانشگاه قم و عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی را در کارنامه کاری خود دارد.

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط

اسلام دارای تمدن است و در گزاره‌های محدود، محصور نمی‌شود

دومین مسابقه هفتگی مجله خوانی سراج۲۴ شماره 86

برگزیده ی نخستین مسابقه مجله خوانی سراج24 مشخص شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha