حیدری: با درایت قلعه‌نویی قهرمان می‌شویم

حیدری: با درایت قلعه‌نویی قهرمان می‌شویم

به گزارش سراج24، بال راست استقلال که در بازی با راه‌آهن با پاس گل زیبایش، زمینه‌ساز گل برتری آبی‌پوشان بود این پیروزی را برای تیمش حیاتی می‌داند و امیدوار است با برتری مقابل استقلال اهواز با روحیه خوبی در ادامه لیگ حاضر شوند و به قول‌شان به هواداران عمل کنند.

حیدری در گفت و گو با "ورزش سه" درباره بازی با راه‌آهن و بردی که بعد از هفته‌ها برای این تیم کسب شد، گفت: در بازی‌های قبلی هم بد نبودیم و موفق به گلزنی می‌شدیم اما در ادامه اندوخته‌مان را از دست می‌دادیم. خدا را شکر که در این بازی توانستیم به گل برسیم و در ادامه با حفظ آن به برتری برسیم.

وی ادامه داد: تیم ما در گل زدن مشکلی ندارد و فقط باید استرس گل نخوردن از روی تیم برداشته شود که این مساله در بازی با راه‌آهن ممکن شد. خیلی خوشحالم این طلسم شکست و امیدوارم در ادامه هم همینطور موفق شویم.

حیدری با ابراز امیدواری از انسجام و تقویت تیم‌شان در نیم‌فصل دوم گفت: در حال حاضر تیم خوبی داریم و مطمئنا با جذب چند بازیکن در نقل و انتقالات برای پوشش نقاط ضعف تیم کاملی خواهیم شد و به قول مان به هواداران که قهرمانی است عمل خواهیم کرد.

هافبک راست استقلال با اعلام اینکه در تیمش بحرانی وجود ندارد گفت: بحرانی نمی‌بینیم و بازیکنان ما همه باتجربه هستند و مطمئنا از پس این شرایط برخواهند آمد. انتظارات از استقلال خیلی بالا و به حق است.

وی ادامه داد: در چند هفته اخیر نتیجه خوبی نگرفته بودیم و این مساله فشار روی تیم را افزایش داده بود اما با امتیازاتی که جمع کرده بودیم و در ادامه با نتایج‌مان در نیم فصل دوم مطمئنا به هدفی که داریم خواهیم رسید.

حیدری با توصیف نقش امیر قلعه نویی در استقلال برای پشت سر گذاشتن این فصل گفت: همانطور که گفتم انتظار از استقلال بالاست و وقتی تیم در ۷-۶ بازی قبلی نتیجه نگرفت هواداران ناراحت شدند. اما مطمئن باشید با درایت و تجربه‌ای که آقای قلعه نویی دارند در نیم فصل دوم بهتر می‌شویم و به نتایج بهتری دست پیدا خواهیم کرد تا همه راضی باشند.

بازیکن شماره دو استقلال درباره حواشی دقایق آخر دیدار تیمش مقابل راه‌آهن و اعتراض هواداران گفت: هواداران تیم بعد از پاس گلی که دادم حسابی من را شرمنده خود کردند و تشویق کردند. اما در انتهای بازی با سوءتفاهمی که بین فروزان و صادقی به وجود آمد واکنش نشان دادند. همه بدانند اتفاقات اینچنینی در هر تیمی ممکن است روی بدهد و این دو بازیکن هیچ مشکلی با هم ندارند و در شرایط بازی چنین اتفاقی افتاد و هواداران باید با درک شرایط بازی به حمایت از استقلال بپردازند.

وی ادامه داد: در استقلال بازیکن کم‌کار نداریم و همه برای پیراهنی که پوشیده‌اند ارزش قائلند و همه در یک خانواده هستیم که موفقیت آن باعث خوشحالی خودمان هم می‌شود. باید درصد اشتباهات فردی‌مان را کم کنیم تا در روند بازی مشکلی نداشته باشیم.

منبع:ورزش سه

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha