فعال فرهنگی استان چها محال و بختیاری در گفتگو با «سراج24»:

تاکید رهبر انقلاب بر مرزبندی با جبهه دشمن/ عزم ملی و مدیریت جهادی راهکار شورای عالی انقلاب فرهنگی

تاکید رهبر انقلاب بر مرزبندی با جبهه دشمن/ عزم ملی و مدیریت جهادی راهکار شورای عالی انقلاب فرهنگی

حجت الاسلام اصغریان، فعال فرهنگی استان چهارمحال و بختیاری در گفتگو با «سراج24» در خصوص حکم جدید مقام معظم رهبری به اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مقام معظم رهبری در فواصل مختلف زمانی اشارات دقیقی به مرز بندی صحیح جبهه فرهنگی انقلاب با جبهه دشمن داشتند.

 وی افزود:مقام معظم رهبری جهت دهی‌ جریانات فرهنگی را از ماههای پیش شروع کرده‌اند و شورای عالی انقلاب فرهنگی نقش مکمل وتسریع کننده این جریانات را دارد.  

این فعال فرهنگی معتقد است:عملیاتی کردن مطالبات مقام معظم رهبری فقط با دسته بندی این مطالبات و مطالبه گری مردم امکان پذیر است.

اصغریان به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه باید شورای عالی انقلاب فرهنگی به نام خودش التزام داشته باشد گفت: در صورتی که شورای عالی انقلاب فرهنگی وظایفش را به درستی انجام می‌داد، لازم به تاکید مجدد مقام معظم رهبری نبود؛ این عملکرد نشان دهنده ضعف در روند شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری راهکاربرون رفت از این روند شورای عالی انقلاب فرهنگی را نیز داده است، اظهار داشت:«عزم ملی و مدیریت جهادی» راهکار برون رفت از این وضعیت است، اگرمدیریت جهادی نباشد ممکن است این عملکرد باعث ضربه زدن به جریانات فرهنگی شود .

حجت الاسلام اصغریان می‌گوید: در روایات آمده است که«هرکسی که در حکومت اسلامی مسئولیتی بگیرد وتوانایی عملکرد درآن جایگاه را نداشته باشد مورد لعن خدا و پیغمبرش است». مدیران ما نیز اگر نمی‌توانند مطالبات مقام معظم رهبری وملت وشهدا را اجرایی کنند باید این پست ها را رها کنند.

 

اخبار مرتبط

از برگزاری جشنواره های رضوی تا گردهمایی فعالان فرهنگی

امام رضا (ع)، به روایت کتاب ها

دیار کریم خان زند معطر به عطر رضوی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha