مربی استقلال بازداشت شد؟

مربی استقلال بازداشت شد؟

به گزارش سراج24،میرشاد ماجدی در خصوص اظهارات بهروان که گفته بود عده‌ای از افراد متفرقه قصد داشتند وارد رختکن استقلال شوند و به همین دلیل مشکلاتی پس از بازی به وجود ‌آمد، گفت: قرار نبود کسی خارج از تیم به رختکن استقلال بیاید بلکه طبق قانون عده‌ای از مربیان روی نیمکت می‌نشینند و عده ای دیگر روی سکو می‌روند و آنهایی که روی سکو بودند می‌خواستند پس از پایان بازی به کنار زمین بیایند که نیروی انتظامی از ورود آنها ممانعت کرد و مسئله خاصی نبود و همه چیز خیلی زود ختم به خیر شد.

وی ادامه داد:‌ همه چیز یک سوءتفاهم کوچک بود و ما هرجا که صحبت کردیم همیشه گفته‌ایم که ممنون یگان ویژه و زحماتی که آنها می‌کشند هستیم چرا که می‌دانیم چقدر در استادیوم‌ها زحمت می‌کشند و برای نظم بازی‌ها تلاش می‌کنند اما باور کنید هیچ مسئله خاصی پیش نیامد و دوستان این مسئله کوچک را بی‌جهت بزرگ کردند. من باید از مردم و مسئولان مشهد هم که برای برگزاری این بازی تلاش کردند تشکر کنم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص شایعه بازداشت ستار همدانی بعد از پایان بازی که یکی از سایت‌ها اعلام کرده بود، اظهار داشت: این موضوع را قویاً‌ تکذیب می‌کنم چرا که ستار همدانی بازداشت نشده اما متأسفم برای افرادی که هرچه دلشان بخواهد را می‌نویسند و بی‌جهت در دل مردم دلهره می‌اندازند و این کار قشنگی نیست چرا که خیلی راحت این افراد با آبروی آدمها بازی می‌کنند بدون آنکه برایشان این مسائل مهم باشد.

ماجدی در پایان درباره تساوی استقلال مقابل پدیده در ورزشگاه ثامن مشهد گفت: بازی خوبی بود و ما تلاش زیادی کردیم تا به برد برسیم اما اگر از موقعیت‌هایمان درنیمه اول به خوبی استفاده می‌کردیم قطعاً می‌توانستیم بیشتر از یک گل به پدیده بزنیم اما این اتفاق نیفتاد و گل مساوی را خوردیم. هرچند که در اواخر بازی می‌توانستیم برنده هم باشیم که این اتفاق نیفتاد هرچند که فکر می‌کنم یک امتیاز در خانه حریف هم نتیجه بدی نیست.

منبع: فارس

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

افشای پشت پرده درگیری بازیکن لیگ برتری با مربی تیم ملی

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

0 نظر

ارسال نظر

capcha