حداد:دعا کنید اصولگرایان به وحدت برسند

حداد:دعا کنید اصولگرایان به وحدت برسند

به گزارش سراج24، غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده مردم تهران در مجلس در حاشیه مراسم ختم پدر حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات که امروز چهارشنبه در مسجد‌النبی برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت جسمانی مقام معظم رهبری اظهار داشت: ملاقات‌های معظم‌له بیش از قبل شده است و دعا کنید هر چه زودتر برگردند و بتوانند زودتر کارهای خود را انجام دهند.

وی با اشاره به همگرایی و وحدت اصولگرایان در انتخابات مجلس و گردهمایی که قرار است مهرماه در این خصوص برگزار شود، گفت: دعا کنید اصولگرایان به وحدت برسند.

حداد عادل در خصوص برخی شایعات مبنی بر اینکه محمدعلی نجفی قرار است به عنوان وزیر علوم معرفی شود خاطر نشان کرد: آقای نجفی خودش هم گفته شوخی کردم و به هر حال مجلس منتظر است که انتخاب وزیر علوم صورت گیرد و فرد مورد نظر معرفی شود. مجلس هم به وظیفه خود عمل می‌کند و معیارهای مجلس برای رأی دادن به وزیر علوم از طریق استیضاح فرجی دانا معلوم شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس در مورد اینکه برخی اصلاح طلبان می‌گویند وزرای بیشتری استیضاح خواهند شد، تصریح کرد: استیضاح با امضای ۱۰ نماینده می‌تواند به صحن بیاید و این امر همیشه محتمل است ولی فضایی که در برخی مطبوعات ایجاد شده یک جوسازی مطبوعاتی علیه مجلس است.

وی در مورد اینکه رئیس‌جمهور اخیرا نسبت به گشت ارشاد انتقاد کرده است، گفت: ترویج حجاب ریشه آن اعتقاد است ولی این فرض و حقیقت به معنای رها کردن و قانون‌شکنی در جامعه نیست.

 

 

منبع: فارس

اخبار مرتبط

شدت یافتن بیماری آیت‌الله مصباح یزدی

جلسه فوق العاده مجلس برای پاسخ متقابل به ترور شهید فخری زاده

پیام تسلیت قالیباف درپی درگذشت امام جمعه سابق کرمان

0 نظر

ارسال نظر

capcha